Grožio pinklės po skyrybų: ko geriau nedaryti

Skyrybos – didžiulis stresas. Vienos keikia visus vyrus iš eilės ir labiau pasitempia, kitos – pamiršta net šampūną, o trečios griebiasi ekstremalių išvaizdos eksperimentų. Štai keli patarimai, kaip dar labiau nesusigadinti sau gyvenimo (pameni pliką Britney Spears galvą?).

PLAUKAI

Ką norėtum padaryti. Ką nors itin radikalaus: perdažyti, maksimaliai nušviesinti arba nurėžti trumpai.

Ką turėtum daryti. Palik ramybėje plaukų dažus, skirtus naudoti namų sąlygomis. Nes, dievaži, po kelių savaičių apgailestausi, kad apskritai kilo idėja jų įsigyti: pati šviesindama plaukus akimirksniu gali susigadinti ne tik jų spalvą, bet ir struktūrą. Lygiai taip pat nebandyk savarankiškai tamsinti, nors ir nori atrodyti taip, kaip jautiesi. Verčiau investuok į apsilankymą pas gerą plaukų stilistą. Jis tave pakeis kardinaliai, bet atrodysi stulbinamai.

ODA

Ką norėtum padaryti. Užsidaryti soliariumo kapsulėje arba pakloti nemenką sumelę plastinės chirurgijos klinikoje (juk greičiausiai skirybos įvyko dėl per ilgos nosies, ar ne?).

Ką turėtum daryti. Tik jau nelėk strimgalviais pas plastikos chirurgą. Tavo nosis, lūpos, smakras, net krūtinė tikrai niekuo dėti dėl skyrybų. Kad ir koks žvėriškas būtų stresas, užsibarikaduoti soliariume taip pat nėra reikalo. Verčiau sustiprink odos priežiūrą, apsilankyk pas kosmetologę grožio kaukėms, negailėk pinigų veido masažui. Mat stipriai susisielojus per kelias valandas veidą gali išmarginti spuogeliai ar dėmės.

MAKIAŽAS

Ką norėtum padaryti. Daugiau dėl jo nesukti galvos – teprasmenga jis amžiams.

Ką turėtum daryti. Dabar makiažo priemonės kaip tik turi būti tavo ištikimiausios patikėtinės. Susirengusi pasirodyti visuomenei, pirmiausia paruošk veidą dailei: padenk jį silikono dalelėmis praturtintu makiažo pagrindu, kad paslėptum nuovargio raukšles bei išsiplėtusias poras. Tamsūs paakiai? Maskuok juos šviesą atspindinčiu maskuokliu, tepdama plokščiu teptuku ar kempinėle. Nori lengvo, koketiško makiažo? Išorinį viršutinių blakstienų kontūro kraštą paryškink vandeniui atsparia kontūro priemone, gali naudoti ir ne juodą, bet spalvotą. Nebijok eksperimentuoti šešėliais. Kad ir sidabru žėrinčiais ar lengvai ant odos ištirpstančiu baklažano atspalviu. Jei nepersistengsi, net tamsiausia spalva tiks ir dieniniam makiažui.

NAGAI

Ką norėtum padaryti. Pirmiausia – besihipnotizuodama muilo operomis juos nukramtyti, o pasitaikius progai – lakuoti tavo tragediją simbolizuojančia juoda ar kraujo spalva.

Ką turėtum daryti. Nustok save žaloti – nekramtyk nagų. Tai tau grožio nesuteks, o tamsus lakas tik dar labiau išryškins atplyšusias odeles ir nevienodą nagų ilgį. Verčiau palepink rankas naminėmis kaukėmis (pakaks ištepti šiltu alyvuogių aliejumi ir apmauti pirštinėmis) ir pasidaryk higieninį manikiūrą. Puoselėdama rankų nagus, nepamiršk ir kojų. Pamatysi, manikiūras ir pedikiūras – puiki terapija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis