Žvaigždžių grožio pamokos: Rūtos Ščiogolevaitės grožio diena (I dalis)

Antroji video filmų ciklo „Žvaigždžių grožio pamokos“ viešnia, atskleisianti savo žavesio paslaptis, – Rūta Ščiogolevaitė. Pirmoje video filmo dalyje išvysi kokius kūno malonumus kartais sau leidžia dainininkė, išgirsi patarimų, kaip puoselėti odą, ir... sužinosi labiausiai patinkantį anekdotą apie blondines.

„IWOSTIN CAPILLIN“ veido toniką ir kremą laimėjo teisingai į klausimą iš antros video filmo dalies apie Astą Pilypaitę atsakiusios skaitytojos: Jurgita Andruškevičiūtė, Regina Daukševičienė, Danguolė Jok.

Tisingas atsakymas buvo: kelionėse. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk pirmą video filmo dalį, atsakyk į klausimą apie Rūtą Ščiogolevaitę ir laimėk „IWOSTIN SENSITIA“ veido kremą ir makiažo valiklį.

KLAUSIMAS: Kokia Rūtos veido oda?
a) jautri;
b) labai sausa;
c) riebi.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki spalio 19 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime spalio 20 d. kartu su nauju video filmu.

Kosmetikos priemonės „IWOSTIN SENSITIA“ yra skirtos atopiškai, alergiškai ir jautriai odai. Šios priemonės prasiskverbia į giliausius epidermio sluoksnius, todėl veiksmingai drėkina odą. Kosmetikos priemonės „IWOSTIN SENSITIA“ veikia net iki 24 valandų. Puikiai įsigeria į odą ir ją padengia apsauginiu lipidų sluoksniu. Veiksmingai išlygina ir atnaujina odą.

REKLAMOS PROJEKTAS.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis