Žvaigždžių grožio pamokos: diena su Asmik Grigorian (I dalis)

Trečiame ciklo „Žvaigždžių grožio pamokos“ video filme į savo namus kviečia ir kasdienius grožio ritualus atskleidžia operos solistė Asmik Grigorian.

„IWOSTIN SENSITIA“ veido kremą ir makiažo valiklį laimėjo teisingai į klausimą iš antros video filmo dalies apie Rūtą Ščiogolevaitę atsakiusios skaitytojos: Vytautė Bartkevičiūtė, Rima Pucilauskienė, Jurga Žulpė.

Tisingas atsakymas buvo: Rūta dainavimą lygina su sportu. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk pirmą video filmo dalį, atsakyk į klausimą apie Asmik Grigorian ir laimėk „IWOSTIN SENSITIA“ veido kremą ir makiažo valiklį.

KLAUSIMAS: Ką Asmik Grigorian paprastai valgo pusryčiams?
a) dažnai nepusryčiauja visai;
b) įvairias virtas košes;
c) sumuštinius ar kiaušinienę.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki spalio 25 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime spalio 26 d. kartu su antra video filmo dalimi.

Kosmetikos priemonės „IWOSTIN SENSITIA“ yra skirtos atopiškai, alergiškai ir jautriai odai. Šios priemonės prasiskverbia į giliausius epidermio sluoksnius, todėl veiksmingai drėkina odą. Kosmetikos priemonės „IWOSTIN SENSITIA“ veikia net iki 24 valandų. Puikiai įsigeria į odą ir ją padengia apsauginiu lipidų sluoksniu. Veiksmingai išlygina ir atnaujina odą.

REKLAMOS PROJEKTAS.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis