Žvaigždžių grožio pamokos: Agnės Grudytės žavesio paslaptys

Išmok slidinėti kartu su Agne Grudyte pirmoje ketvirto video filmo iš ciklo „Žvaigždžių grožio pamokos" dalyje ir sužinok apie naujausią aktorės vaidmenį romantinėje komedijoje.

„IWOSTIN SENSITIA“ veido kremą ir makiažo valiklį laimėjo teisingai į klausimą iš antros video filmo dalies apie Asmik Grigorian atsakiusios skaitytojos: Vitalija Rečiūnienė, Rasma Aniulytė, Karolina Tomkevič.

Tisingas atsakymas buvo: Asmik Grigorian itin mėgsta žuvį. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk pirmą video filmo dalį, atsakyk į klausimą apie Agnę Grudytę ir laimėk „IWOSTIN PURRITIN“ veido kremą nakčiai ir valomąjį toniką.

KLAUSIMAS: Koks Agnės veikėjos vardas filme „Valentinas Vienas“ ?
a) Gabi;
b) Živilė;
c) Kristina.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki lapkričio 7 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime kartu su antra video fimo „Žvaigždžių grožio pamokos: Agnės Grudytės žavesio paslaptys“.

Kosmetikos priemonės „IWOSTIN PURRITIN“ yra skirtos į aknę linkusiai mišriai ir riebiai odai prižiūrėti. Šios kosmetikos priemonės ne tik mažina esamus inkštirus ir spuogus, bet ir saugo nuo naujų atsiradimo. Šalina riebių odos zonų blizgumą. „IWOSTIN PURRITIN“ priemonės drėkina odą itin ilgai ir giliai, veiksmingai atkuria hidrolipidinį sluoksnį.

REKLAMOS PROJEKTAS.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis