Kam verta taupyti, o kam ne: kūnas ir plaukai

Kartais grožio priemonės viena nuo kitos nesiskiria nei sudėtimi, nei poveikiu. Tik kaina. Kitos atvirkščiai – kaina lemia ir kokybę. Tad visai neverta visiems grožio pagalbininkams išleisti tiek pat. Atsirink, kam turėtum negailėti pinigų.

KŪNAS

Gerai ir pigiau

Kūno prausiklis. Nesileisk sugundoma svaiginamų aromatų prausiklių su egzotiškais ingredientais. Juk pagrindinė kiekvieno prausiklio funkcija – tik pašalinti nuo odos paviršiaus susikaupusius nešvarumus. Žodžiu, pakaks, jei priemonė bus švelni ir drėkinamojo poveikio. Tokia ir nusiprausi, ir palepinsi odą.

Kūno šveitiklis. Jis nuo odos nušveičia negyvą ląstelių sluoksnį, teikia jai skaistumo. Tačiau tokj pat rezultatą galima pasiekti ir naudojant bet kokią priemonę su šveičiamosiomis mikrogranulėmis. Jei taupai labai, į dušo želė gali įberti kavos tirščių ar rupaus cukraus ir šiuo mišiniu nušveisti odą. Rezultatas bus ne prastesnis nei naudojant brangius šveitiklius.

Kūno losjonas. Visi kūno losjonai švelnina ir drėkina tik paviršinj odos sluoksnj, tad gali drąsiai naudoti patj paprasčiausią drėkiklį. Kvapūs išskirtiniai jo priedai, dėl kurių paprastai ir šokteli šio produkto kaina, teikia tik malonių asociacijų. Svarbiausia, kad odą losjonu teptum vos tik išsimaudžiusi. Taip jo drėkinamasis poveikis bus stipriausias.

Brangiau – geriau

Savaiminio įdegio priemonė. Geros kokybės priemonės, suteikiančios odai tamsesnj atspalvį, yra vos brangesnės, tačiau jas naudodama būsi tikra, kad po pirmos procedūros netapsi oranžinė it morka. Kitaip tariant, tokio produkto tekstūra geresnė, jis tolygiau įsigeria į odą.

Kūno sviestas ar aliejus. Panaši priemonė būtina toms, kurios kenčia dėl išsausėjusios odos (arba mėgsta namie masažuotis). Ji itin minkština odą, saugo ją nuo dehidracijos, nepalieka lipnumo jausmo, neužkemša porų.

PLAUKAI

Gerai ir pigiau

Modeliavimo priemonės. Iš tiesų daugeliui pigių plaukų modeliavimo priemonių būdinga lygiai tokių pat savybių kaip ir brangioms. Visi lakai fiksuoja, putos standina, želė – sulipina. Tad patariame eksperimentuoti renkantis pigiausią, bet ne brangiausią produktą.

Plaukų aksesuarai. Kad ir kokius pirktum – pigius ar brangius, – jie vis tiek dažniausia kažkur nusimeta, prapuola. Būtų gerai turėti nemažą elastinių gumelių rezervą ir kelis paprastus plačius segtukus. Svarstai, gal reikėtų kokio nors prabangaus niekučio šventinei šukuosenai kurti? Bet juk gražiausia šukuosena – sveiki, spindintys, lengvomis bangomis krintantys plaukai!

Brangiau – geriau

Šampūnai ir kondicionieriai. Plaukai itin veikiami aplinkos, todėl juos turi prižiūrėti ne bet kokiomis kasdienėmis priemonėmis. Idealu, jei jose bus ir vitaminų, ir maitinamųjų aliejų, ir drėkinamųjų ingredientų. Rekomenduojame pirkti dvigubos paskirties priemones (šampūnas + kondicionierius) ir tik tinkamas tavo tipo plaukams!

Modeliavimo įrankiai. Naudodama bet kokias tiesinimo ar garbanojimo žnyples rizikuoji greitai apskritai nebeturėti nei ką tiesinti, nei ką garbanoti. Tuo tarpu geros kokybės modeliavimo įrankiai, ypač kaitinamieji (kaip keraminės žirklės), plaukus žaloja minimaliai, jais šukuosenas sukurti paprastai pavyksta iš pirmo karto.

Plaukų kaukės. Kitaip nei kasdienio naudojimo kondicionieriai, kaukės plaukus drėkina nelyginamai intensyviau, tad nors ir kokie nualinti bei pažeisti jie būtų, yra tikimybė juos atgaivinti. Jeigu naudosi baltymų gausias priemones!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis