Žvaigždžių grožio pamokos: grožio diena su Asta Valentaite (I dalis)

Pirmoje penkto video filmo iš ciklo „Žvaigždžių grožio pamokos“ dalyje Asta Valentaitė pasidalins grožio triuku, kaip tobulai padažyti blakstienas, ir sužinosi, kada verta pradėti gražintis botulino injekcijomis.

„IWOSTIN PURRITIN“ veido kremą ir makiažo valiklį laimėjo teisingai į klausimą iš pirmos video filmo dalies apie Agnę Grudytę atsakiusios/-ę skaitytojos/-ai: Anželika Blaževičienė, Regina Vilkaitė, Renata Žukauskienė.

Tisingas atsakymas buvo: Agnei geriausias masažas – plaukimas. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

„IWOSTIN SENSITIA“ veido kremą žiemai ir terminį vandenį laimėjo teisingai į klausimą iš pirmos video filmo dalies apie Agnę Grudytę atsakiusios/-ę skaitytojos/-ai: Aušra Stankevičienė, Sonata Ridzvanavičiūtė, Aida Gritėnienė.

Tisingas atsakymas buvo: Agnė save sportui motyvuoja pasikabindama suknelę, kurią norėtų vilkėti. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk pirmą video filmo dalį, atsakyk į klausimą apie Astą Valentaitę ir laimėk „IWOSTIN HYDRATIA“ veido kremą ir prausiklį.

KLAUSIMAS: Ar Asta rūko?
a) Rūko per vakarėlius;
b) Niekada nerūkė;
c) Rūko kasdien.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki lapkričio 15 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime kartu su penkto video fimo „Žvaigždžių grožio pamokos“ antra dalimi.

Kosmetikos priemonės „IWOSTIN HYDRATIA“ yra skirtos išsausėjusiai odai fiziologiškai drėkinti. Riboja vandens netekimą per epidermį, papildo odoje esančių fiziologinių medžiagų atsargas ir (visiška naujovė) riboja TEUL, t. y. odoje esančio šlapalo, netekimą. Užtikrina ilgalaikį ir gilų drėkinimą 24 valandas.

REKLAMOS PROJEKTAS.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis