Žvaigždžių grožio pamokos: grožio diena su Asta Valentaite (II dalis)

Antroje video filmo „Žvaigždžių grožio pamokos: grožio diena su Asta Valentaite“ dalyje sužinosi, kaip pati gali susisukti tobulas garbanas ir kokių priemonių stilistė imasi dailioms figūros linijoms išlaikyti.

„IWOSTIN HYDRATIA“ veido kremą ir prausiklį laimėjo teisingai į klausimą iš pirmos video filmo dalies apie Astą Valentaitę atsakiusios/-ę skaitytojos/-ai: Daiva Burlėgaitė, Rita Mazurkevičienė, Karolina Kepenytė.

Teisingas atsakymas buvo: Asta niekada nerūkė. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk antrą video filmo dalį, atsakyk į klausimą apie Astą Valentaitę ir laimėk „IWOSTIN HYDRATIA“ veido kremą ir prausiklį.

KLAUSIMAS: Kokių patiekalų Asta vengia?
a) Mėsos patiekalų;
b) Patiekalų iš bulvių;
c) Žuvies patiekalų.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki lapkričio 20 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime kartu su šeštu video fimu „Žvaigždžių grožio pamokos“.

Kosmetikos priemonės „IWOSTIN HYDRATIA“ yra skirtos išsausėjusiai odai fiziologiškai drėkinti. Riboja vandens netekimą per epidermį, papildo odoje esančių fiziologinių medžiagų atsargas ir (visiška naujovė) riboja TEUL, t. y. odoje esančio šlapalo, netekimą. Užtikrina ilgalaikį ir gilų drėkinimą 24 valandas.

REKLAMOS PROJEKTAS.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis