Sukurk hipnotizuojantį žvilgsnį (video, kaip pasidaryti Taylor Swift makiažą)

Toks žvilgsnis užburia kaip ir padūmavusių akių klasika, tik yra gerokai lengviau sukuriamas. Be to, taip greitai neišskysta.

Žnyplutėmis švelniai užriesk blakstienas, vokus ir paakių sritį padenk specialiu šešėlių pagrindu arba nealiejine kremine pudra. Šie produktai neleis vėliau užteptiems šešėliams nutekėti.

* Švelniai kilstelėk viršutinį voką, kad pamatytum jo vidinį kontūrą, esantį po blakstienomis. Atsargiai nudažyk jį juodu vandeniui atspariu kontūro pieštuku. Tokiu pat principu paryškink ir apatinių blakstienų vidinį kontūrą.

* Tuo pačiu pieštuku nubrėžk kontūrą virš viršutinių blakstienų. Tik nepalik jo tokio ryškaus – kampu kirstu teptuku švelniai suminkštink braukdama į viršų.

* Kad šis kontūras kuo ilgiau išliktų, palei viršutines blakstienas perbrauk dar kartą. Tik šįsyk ne pieštuku, o skysta akių kontūro priemone. Džiūdama ji sutvirtins apatinį kontūro sluoksnį. Bijai, kad ranka sudrebės? Iš pradžiū teptuku keliauk per kontūrą punktyriniais brūkšneliais. Tada atsargiai juos sujunk. Saugu ir patikima.

* Laikas kurti katės akių kontūro akcentą – aukštyn nuo išorinio krašto kylančią liniją. Ką daryti, kad ji neatrodytų vulgari? Užsimerk ir vesk pirštu giliausiu raukšlės linkiu, kol pasieksi akiduobės kaulą. Kontūro pieštuku pažymėk čia taškutį. Iki šios vietos gali drąsiai brėžti.

* Tada švelniai vesdama skysta kontūro priemone tą taškelį sujunk su viršutinio kontūro išoriniu krašteliu. Tik nepamiršk: akcentas ties taškeliu turi būti plonas, akies link – storėti.

* Kai kontūro priemonė išdžius, padenk voką kreminiais natūralios odos spalvos šešėliais, ant jų tepk spindinčio panašaus atspalvio pigmento. Tačiau suspindėti leisk tik plotui virš voko raukšlės ir ties išoriniu akies kraštu. Dabar dusyk nutepk blakstienas juodu tušu. Viskas!

Šį akių makiažą itin mėgsta daininkė Taylor Swift. Video pamokoje pamatysi, kaip tokį susikurti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis