Tobulų raudonų lūpų paslaptys (kaip rasti savo atspalvį?)

Jis gali visai nepastebėti tavo spalvotų batų ar naujos šukuosenos, bet lūpas visada. Mančesterio universiteto mokslininkai nustatė, kad vyrai į jas atkreipia dėmesi jau per pimąsiais 10 sekundžių ir žiūri ne mažiau 5. Raudona lūpų spalva jų žvilgsnį sulaiko ilgiausiai.

Tyrimais įrodyta, kad vien žiūrint į raudonas lūpas, padažnėja vyrų pulsas ir pakyla kraujo spaudimas. Kodėl? Nes tokios lūpos jų pasamonei signalizuoja, kad esi vaisinga ir geidulinga. Atkreipk dėmesį į mažų mergaičių ir senyvų damų lūpas. Jos būna šviesios ir siauros. Jaunos moters (dėl didelio hormono estrogeno kiekio organizme) – putlios ir natūraliai raudonesnės nei tokio pat amžiaus vyrų. Susijaudinusių moterų lūpos taip pat kiek patinsta ir parausta, nes padažnėja širdies plakimas ir priplūsta kraujo.

Išsirink tinkamą raudoną atspalvį

Raudona labai gundanti, bet ir pavojinga spalva. Jei pasirinksi ne tą atspalvį, atrodysi iššaukiančiai, bet ne seksualiai. Štai ką tau pataria „Dior“ makiažo meistras Ricky Wilsonas.

* Raudoni lūpų dažai būna oranžinio, mėlyno arba neutralaus atspalvio. Jis turi sutapti su tavo odos atspalviu. Prisimeni: rudens ir pavasario moterų oda yra šilto atspalvio, o žiemos ir vasaros – šalto.

* Vien žiūrėdama į lūpų dažus tikrai nenustatysi, ar jie šalto ar šilto atspalvio. Pasidažyk. Jei esi šilto tipo, o lūpų dažai melsvai raudoni, lūpos taps rožinės. Jei esi šalto tipo, o lūpų dažai raudoni su oranžiniu atspalviu, lūpos taps oranžinės. Neutralūs tiks visiems tipams.

Paruošk ir dažyk

Jei tavo lūpos nukramtytos ar suskirdusios, teks palaukti, kol galėsi jas papuošti raudona spalva. Tepk balzamais, medumi, kol taps glotnios.

Lūpas kaip ir likusį veidą reikia nušveisti kartą per savaitę. Bet atlik tai itin švelniai. Geriausiai su dantų šepetuku: užsitepk medaus ant lūpų ir sukamaisiais judesiais masažuok.

Patepk drėkinamuoju balzamu ir palauk kol susigers. Pieštuku apibrėžk lūpų kontūrą ir visas nuspalvink. Pieštuko spalva turėtų būti identiška lūpų dažų.

Teptuku (taip gausis lygiau) užtepk lūpų dažus. Jei jie nėra itin spindūs, lūpų vidurį perbrauk blizgiu – atrodys putlesnės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis