Ką sako nagų forma: kada kurią rinktis?

Nagų ilgis ir forma gali išduoti apie tavo pomėgius, charakterį ir net kur dirbi. Tačiau pasinaudojusi žiniomis gali ne tik pakeisti įvaizdį, bet ir vizualiai pailginti, patrumpinti ar susiaurinti pirštus.

1. Ovalo formos nagai. Tai itin patogi ir tinkanti visų ilgių bei formų pirštams nagų forma. Ypač gražiai atrodys, jei pirštai trumpi ir platūs. Be to, ovalūs nagai vizualiai pailgina ne tik pirštus, bet ir nagus. Todėl jei mėgsti ilgų nagų manikiūrą, ši forma bus kaip tik tau.

2. Užapvalintais kraštais kvadrato formos nagai. Ši nagų forma atsirado, kaip išeitis trokštančioms dailaus klasikinio prancūziško manikiūro, bet turinčioms trumpus pirštus. Nestipriai užapvalinti kraštai sušvelnina kvadratą, bet formą išlaiko.

3. Kvadrato formos nagai. Tai klasikinė forma, itin tinkanti prancūziškam manikiūrui. Tačiau geriau jos nesirink, jei pirštai trumpi. Kvadratinė nago forma gali tik dar labiau pabrėžti jų trumpumą.

4. Migdolo formos nagai. Esi kiek konservatyvi arba dirbi ten, kur ilgi nagai nepageidaujami? Tuomet ši nagų forma kaip tik tau: atrodo elegantiškai ir mažiau lūžta nei kitos. Itin tinka jei mėgsti trumpai kirptus nagus. Migdolo forma ideali, jei pirštai itin ilgi ar rankos plačios.

4. Nusmailinti nagai. Jei seki madas, smailink nagus kaip Rihanna, Beyonce ar Adele. Ši forma tiks tiek ilgiems, tiek trumpiems nagams. Tačiau venk jos, jei užimamos pareigos reikalauja solidumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis