Karščiausia sezono plaukų spalva – ruda (kokį atspalvį rinktis?)

Ruda tikrai nėra nuobodi spalva. Atvirkščiai – ji seksuali. Pati tuo įsitikink suskaičiavusi, kiek daug šatenių ir brunečių pramogų pasaulyje, įtrauktų į seksualiausių moterų dešimtukus ir šimtukus.

RUDA + RUDA

Šio sezono naujiena – plaukai turi atrodyti tarsi medžių kamienas, t.y. pagrindinė ruda spalva pagyvinta kito tono sruogelėmis (ne tik pats paviršius). Jų toną rinkis pagal savo tipą – esi šalto ar šilto? Jei oda ir akys šiltos, tau tiks cinamonas (pavyzdžiui, kaip Eva Longoria). Jei esi šalto tipo, rinkis lazdyno riešutą (pavyzdžiui, kaip Eva Mendes).

RUDA + ŠVIESI

Itin šviesūs plaukai labiau tinka vasarai. Rudeniui ir žiemai norisi sodresnės spalvos. Tačiau jei savęs neįsivaizduoji brunete, imk pavyzdį iš Jennifer Lopez ar Sofia Vergara. Daininkė savo tamsiai rudus plaukus šviesina šampano tonais, o aktorė – karamelės. Abi šviesias sruogeles maišo su „ombre“ dažymo būdu – taip plaukai atrodo natūraliau.

RUDA + JUODA

Tamsiai ruda plaukų spalva suteikia fatališkumo, bet ir klasikinio žavesio. Šį sezoną ji ypač rekomenduojama, jei tavo oda ir akys šviesios. Tik nesirink visai juodos spalvos, oda atrodys išblyškusi. Geriau juodos kavos (pavyzdžiui, kaip Katy Perry), sabalo kailio ar juodo šokolado (pavyzdžiui, kaip Rosario Dawson).

RUDA + VARIS

Ugnies atspalviai – paskutinis mados klyksmas. Ypač tinka, jei esi ryški asmenybė ar šaltuojų metų laiku itin trūksta saulės. Porcelianinės odos savininkėms turėtų tikti vario atspalviai (pavyzdžiui, kaip Bella
Thorne), o tamsesnės odos – kaštono (pavyzdžiui, kaip Demi Lovato). Svarbiausia, venk raudonų–rožinių atspalvių. Oda atrodys pageltusi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis