Ditos Von Teese retro makiažo paslaptys (kaip tokį pasidaryti?)

Dita Von Teese grožio konkurse tikrai nelaimėtų. Tačiau vyrai dėl jos bemat pameta galvą. Kokia jos paslaptis? Plastiški šokėjos judesiai, visada išpuoselėta išvaizda ir, žinoma, retro makiažas. Garsiausia burleskos šokėja tau patars, kaip tokį susikurti.

Elegantiškam retro įvaizdžiui būtina porceliano baltumo išpuoselėta oda. Dita niekada nesidegina, visuomet tepasi apsauginiu nuo saulės kremu ir saulėkaitoje nešioja skrybėlę plačiais kraštais. Jos oda itin jautri, tad eina miegoti tik kruopščiai nusivaliusi makiažą, nerūko, geria daug vandens ir odą gausiai drėkina.

Makiažą pradėk veidą kruopščiai padengdama makiažo pagrindu. Jis paslėps visas raukšleles, spuogelius ir suvienodins spalvą. Tuomet tepk kreminę pudrą. Žiūrėk, kad sluoksnis nebūtų pernelyg storas, kuo ploniau, tuo geriau. Nepamiršk kremine pudra padengti lūpų, vokų, kaklo ir net ausų. Taip tavo veidas neatrodys tarsi su kauke. Pabaik biria pudra. Dita naudoja birią pudrą su spindžiomis dalelėmis. Taip veidas natūraliai švyti.

Lūpas dažyk skaisčiai raudonais klasikiniais dažais. Tamsi raudona įvaizdžiui suteiks fatališkumo ir šaltumo. Labai šviesi raudona, net kiek oranžinė rodys, kad seki mada. Tačiau gundo tik klasikinė raudona. Pati burleskos šokėja kartais šiai taisyklei nusižengia ir renkasi ryškiai rožinius ar kiek oranžinius lūpų dažus. Bet visuomet matinius. Lūpos atrodo minkštesnės. Blizgiu tik suteikia putlumo, juo perbraukusi lūpų viduriu. Beje, Dita turi silpnybę gražioms lūpų dažų dėžutėms.

Akis ryškink itin subtiliai. Ant viršutinio akies voko tepk kūno spalvos šešėlius (birūs tiks jei oda riebi, kreminiai – jei sausa). Raukšlę virš voko tamsink pilku šešėliu, o spindinčiu baltu padenk prie pat antakio. Svarbiausia, kad tarp spalvų nebūtų griežtų linijų, o gražiai pereitų viena į kitą. Galiausiai skystu akių kontūru brėžk liniją virš blakstienų. Ties vidiniu akies kampu linija turi būti plonesnė ir storėti link išorinio kampo. Ją užriesk ir suformuok tarsi pilnavidurę strėlytę. Tobulai linijai prireiks praktikos. Pasak Ditos, ji ją piešia jau 20 metų, tačiau užtenka savaitės pertraukos ir įgūdžiai pasimiršta.

Įspūdingoms blakstienoms sukurti burleskos šokėja naudoja pavienius dirbtinių blakstienų kuokštelius. Iš pradžių blakstienas užriesk ir porą kartų padažyk ilginamuoju, storinamuoju tušu. Tuomet prie išorinių akių kampelių klijuok po tris kuokštelius dirbtinių blakstienų. To pakaks, kad blakstienos taptų tankios ir ilgos, bet neprarastų natūralumo.

Skruostus būtina paryškinti. Iš pradžių imk tonu ar dviem tamsesnę birią pudrą ir tamsink liniją po skruostikauliais. Taip jie taps iškilūs ir itin skulptūriški. Dabar nusišypsok ir skruostų „obuoliukus“ paryškink skaistalais.

Nepamiršk antakių. Jie turėtų būti ne per ploni, bet ir ne palikti laisvai augti. Paryškink rudais ar rudai pilkais akių šešėliais.

Jei neturi, nusipiešk juodą apgamėlį. Tik ne virš lūpos. Šis variantas jau kiek pabodęs. Geriau kaip Dita: tarp skruostikaulio viršaus ir išorinio akies kampo.

Pasižiūrėk, kaip pačiai pasidaryti Ditos Von Teese makiažą, tokį įprastą gražuolėms prieš 70 metų:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis