Karšta naujiena: BB kremus keičia CC kremai (kas tai ir kam tinka?)

Tik visai neseniai atradai stebuklingą BB kremą. Ir tau jis be galo patinka: veidas sudrėkintas, o neryškūs odos trūkumai paslėpti. Tačiau į grožio pasaulį pamažu skverbiasi nauja kremų karta – CC.

CC kremai (angl. „color correcting“) buvo pradėti gaminti Azijos šalyse kaip tobulesnis BB kremų variantas. Kas gavosi? Maskuojantis, veidui suteikiantis tolygią spalvą, antioksidantų prisotintas kremas hibridas.

Kol kas nerandi jokio skirtumo nuo BB kremų? Pastarieji pirmiausia buvo sukurti odos prižiūrai ir tik lengvam maskavimui. CC kur kas intensyviau slepia dėmeles, spuogelius ar negilias raukšles. Jis yra lengvesnės konsistencijos, todėl labiau tinka riebiai ar mišriai odai, turi didesnį apsaugos nuo saulės faktorių, šviesina odą, bei naikina pigmentines dėmes.

Šie kremai parduotuvėse pasirodė vos prieš porą mėnesių. Tačiau mokslininkai jų poveikį tyrė kelerius metus. 2009 metais Britanijos dermatologai paskelbė išvadą, kad CC kremų poveikis suvienodinant veido spalvą ir šviesinant pigmentines dėmes pradeda matytis maždaug po aštuonių savaičių.

Naudok jį, jei:

* Tavo oda riebi arba mišri.
* Turi pigmentinių dėmių arba dėmių likusių po spuogų.
* BB kremas buvo per šviesus arba per tamsus.
* BB kremas paslėpdavo ne visus odos trūkumus.
* Nori didesnės apsaugos nuo saulės.

Ieškom, perkam, bandom ir dalinamės įspūdžiais apie grožio pasaulio naujausią išradimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis