Grožio naujiena: geriamas kolagenas (kokias procedūras renkasi žymios gražuolės?)

Pasaulis rado naują grožio ir jaunystės stebuklą – geriamą kolageną. Visa eilė žvaigždžių ir modelių savo dieną pradeda doze šio grožio eliksyro. Tiesa, kol kas jis populiaresnis Amerikos žemynuose ir Azijoje, nei Europoje.

Savą geriamo kolageno liniją jau išleido keli garsūs grožio industrijos vardai. Gamintojai teigia, kad užtenka 30 dienų gerti šį eliksyrą, kad oda taptų lygi ir skaisti tarsi kūdikio. Pirmuosius pokyčius turėtum pastebėti vos po 10 dienų. 

Marketingo specialistai prognozuoją, kad ši priemonė populiarumo viršūnę pasieks dar po metų. Tačiau dermatologai naują grožio priemonę vertina skeptiškai. Britė gydytoja Sam Bunting, teigė neradusi nė vieno įrodymo, kad skystas geriamas kolagenas galėtų kaip nors teigiamai veikti odą. Pasak jos, kolagenas pasiekęs skrandį paprasčiausiai suyra. Naudos duoda tik eliksyre esantys vitaminai C ir E. Tačiau kur kas pigiau šiuos vitaminus nusipirkti vienus.

COSMO pasidomėjo, kokias naujoves šiuo metu bando žymios Lietuvos gražuolės.

Ingrida Kazlauskaitė: „Esu bandžiusi ozono injekcijas. Jos labai populiarios tarp žymių aktorių ir sportininkų. Perėjau visą 10 injekcijų kursą ir esu labai patenkinta (per savaitę galima daugiausiai tris). Tarp procedūrų gerdavau ozonu prisotintą vandenį, kad rezultatai būtų efektingesi. Paprastai šiuo metų laiku sirgdavau angina. Dabar esu gerokai atsparesnė įvairoms peršalimo ligoms. Daugiau jėgų buvo ir treniruojantis šokių projekte.

Kiekvieną pavasarį lankau vakuminį, anticeliulitinį masažą. Jis labai gerai pastangrina odą ir padailina figūrą prieš vasarą. Labai norėčiau išbandyti kangalo žuvelių SPA procedūrą kojoms. Galbūt Kalėdų proga jai susiruošiu.

Prieš bandydama kiekvieną grožio naujiena daug domiuosi ja, skaitau. Niekada nesirenku vien dėl mados. Žiūriu, kad būtų nekenksminga sveikatai ir duotų naudos“.

Gabrielė Martirosianaitė: „Kol kas jokių specialių grožio priemonių ar procedūrų nebandžiau ir neturiu poreikio. Galbūt jomis susidomėsiu vėliau. Šiuo metu užtenka paprastų veido kremų, sveikai maitintis ir sportuoti.

Į visokias naujoves žiūriu labai atsargiai. Geriau palauksiu, kol išbandys kiti, bus atliktą mokslinių tyrimų. Man reikia garantijos, kad priemonė išties naudinga, o ne tik madinga.“

Asta Valentaitė: „Turiu būti dėkinga genams už gerą odą. Iki šiol ji didelių rūpesčių nekeldavo. Tačiau peržengus 30 metų ir gyvenant gana intensyviai pradedu pastebėti, kad kartais norisi kiek daugiau pasilepinti.

Iš populiarių grožio procedūrų esu bandžiusi vitaminų mezoterapiją du kartus veidui ir vieną plaukams. Ne pati maloniausia procedūra, bet man ji patiko ir rezultatu likau patenkinta. Atrodė, kad oda įgavo natūralaus švytėjimo, buvo pamaitinta ir atgaivinta. Taip pat buvo pradėję labiau slinkti plaukai, bet jau po vienos procedūros kiek apstojo. Reiktų pasidaryti dar kelias.

Grožio naujovių nepuolu bandyti. Labiau susidomiu tomis, kurias rekomenduoja draugės, pažįstami. Atidžiai renkuosi ir specialistą, kuris tą procedūrą atlieka. Kažkokio stebuklo niekada nesitikiu.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis