VIZAŽISTĖ: apie makiažo tendencijas ir kreminę pudrą

Į COSMO skaitytojų klausimus apie makiažo paslaptis atsako vizažistė, kosmetikos „Jane Iredale“ atstovė Lietuvoje INDRĖ NEVEDOMSKIENĖ.

1. Kaip taisyklingai reiktų užtepti kreminę pudrą: pirštais ar kempinėle? Kuo skiriasi šie būdai? Renata

Iš esmės, abu būdai makiažo pagrindui užtepti yra tinkami. Tepimas kempinėle ar šepetėliu yra labiau profesionalus būdas, o pirštais dažniausiai yra tepama sau. Kempinėlės didžiausias privalumas, kad jos paviršius yra didesnis nei pirštų. Todėl makiažo pagrindą užtepsi lygiau, greičiau ir geriau paskirstysi. Kempinėlė sugers makiažo pagrindo perteklių. Užteptas sluoksnis nebus pernelyg storas. Be to, nereikės teptis pirštų pudra. Tačiau pirštų šiluma leidžia makiažo pagrindui geriau pasiskirstyti ant odos. Jei esi neįgudusi naudoti kempinėlę, tepdama pirštais pudrą išlyginsi geriau ir nesimatys jokių ruožų. Taigi, kiekvienas būdas turi savų privalumų ir savų minusų. Siūlau tiesiog pasirinkti patogesnį ir priimtinesnį būdą.

2. Koks makiažas ar jo detalės šiuo metu madingos? Miglė

Makiažo mada nuolat keičiasi. Ją, kaip ir drabužių tendencijas, diktuoja pasaulinio garso podiumai. Šio sezono makiažo stilius – kuo natūralesnis įvaizdis su keliais prabangiais akcentais. Šiuo metu paskutinis mados klyksmas yra ryškios, burgundiško vyno, ar purpurinės spalvos lūpos.

Ryškios lūpos labiau atkreipia dėmesį, negu akys. Todėl naudodama ryškius lūpų dažus tikrai neliksi nepastebėta. Tik nepamiršk, kad išryškinus lūpas, neutralios turėtų likti akys, ir atvirkščiai.

Neutralios, kūno spalvos lūpos, taip pat madinga. Taip padažytos lūpos puikiai tinka prie bet kokių akių makiažo spalvų.

Jei patinka ryškinti akis, neprašausi pasirinkusi smaragdinės žalios ar tamsiai mėlynos, rubino spalvos šešėlius. Tamsiai žalia – universalus tonas, todėl puikiai tinka prie bet kokio odos atspalvio.

Skaistus, kokybiškas, natūraliai atrodantis makiažo pagrindas taip pat šį sezoną yra būtinas. Madingas išpuoselėtas ir prabangus natūralumas.

Platūs, išraiškingi antakiai, švelnūs, rausvi skaistalai skruostams taip pat vis dar mados viršūnėje. Kaip ir ryškus akių kontūras. Drąsiai apvesk juo akis. Kontūrinę liniją kiek paskirtsyk šepetėliu, kad atrodytų ryškesnis ir kiek netvarkingas. Derink su neutralių atspalvių lūpomis.

3. Mano veidas trapecijos formos (žandikaulio linija ir žandai platesni nei kakta). Kaip galėčiau skaistalais suformuoti gražią ovalo formą? Lina

Norint optiškai suteikti veidui ovalią forma, reikės dviejų atpalvių makiažo pagrindo: tavo odos tono ir keliais atspalviais tamsesnio. Tepk tamsesnį makiažo pagrindą išilgai apatinės žandikaulio linijos nuo smakro iki ausies. Su makiažo šepetėliu gerai retušuok šią liniją, braukdama link skruostikaulių. Kad susilietų su veido tonu ir nesimatytų ryškaus skirtumo. Skaistalus reikėtų tepti linija nuo skruostikaulio link ausų, nes apvali forma paryškins plačią veido dalį. Švytinčia šviesia pudra ar skaistalais akcentuok vidurinę veido dalį–kaktos vidurį, smakrą, paakius, taip pat sritis virš skruostikaulių.

Jei tavo veido dalis platesnė už kaktą, patarčiau akcentuoti akis ir antakius, o ne lūpas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis