Taisyk grožio avarijas (ką daryti, jei...)

Net tos, kurios kasdien gali naudotis profesionalų pagalba, nėra apdraustos nuo nelaimingų grožio atsitikimų. Štai kodėl COSMO siūlomi lengvi triukai tokio pobūdžio bėdoms pašalinti yra tokie vertingi. Naudokis jais, kad visada būtum pasirengusi grožio testams!

Prie dantų prikibo lupų dažų

Sodrūs raudoni lūpų dažai visada traukia žvilgsnį. Ypač kai jais preciziškai padengtos išpuoselėtos lūpos švyti raudonojo kilimo fone. Tik bėda: tokie lūpų dažai tarsi magnetas limpa prie dantų paviršiaus. Kodėl? Pasirodo, ryškių spalvų lūpų dažai tirštesni, jiems sunaudojama net trissyk daugiau pigmento nei kuriant šviesius, pastelinius atspalvius. Kita vertus, baltos ir raudonos kontrastas visada akį traukia labiau nei baltos ir šviesiai rausvos derinys.

PREVENCIJA. Kruopščiai padažyk lūpas ir atsargiai prispausk prie jų minkštą popierinę servetėlę – pašalinsi nuo paviršiaus dažų perteklių. Gali pasinaudoti ir tradicine makiažo specialistų rekomendacija: suspausk tarp lūpų pirštą, o paskui lėtai ištrauk – tarsi čiulpdama ledinuką. Taip dažų perteklių pašalinsi nuo vidinių lūpų kraštų. Gerokai higieniškesnis variantas – švelniai apibraukti ir nuvalyti vidinius pakraštėlius vatos pagaliuku, o tada kitą pagaliuko galiuką suvilgyti vazelinu ir švelniai perbraukti per priekinių dantų paviršių: dažai negalės prie jo prikibti, be to, ir dantys blizgės.

Dūmai sutraukė akis

Tamsus padūmavusio žvilgsnio makiažas – vienas seksualiausių vakaro įvaizdžių. Tačiau per daug vokus patamsinusi ar nubrėžusi per platų šešėlių kontūrą gali lengvai sukurti iliuziją, kad akys keistai siauros, o atstumas tarp jų – neproporcingai mažas.

PREVENCIJA. Juoda spalva – ne vienintelė, kuria galima kurti padūmavusio žvilgsnio įspūdį. Puikiausiai tinka ir pilka, ypač žvilgi. Be to, ji nesiaurina akių. Kaip dažyti? Pirmiausia juoda kontūro priemone kuo siauriau paryškink ir viršutinių, ir apatinių blakstienų augimo linijas, tada vokus patepk pilkais šešėliais, plonu plokščiu teptuku padenk jais ir juodus kontūrus – šie taps subtilesni, šviesesni. Platesniu teptuku švelniai šešėlius išsklaidyk į šonus. Galop spindžia dar šviesesnės pilkšvos spalvos priemone apvesk vidinius akių kampučius ir brūkštelėk po antakiais – maždaug nuo jų vidurio iki išorinio krašto. Žvilgsnis atrodys itin seksualus, atviras.

Oda suspindo riebalais

Tvieskiant prožektoriams net stropiausiai nugrimuota žvaigždžių oda ima riebiai blizgėti. Jei tu – ne žvaigždė, panaši problema tave gali ištikti, pavyzdžiui, restorane vakarieniaujant žvakių šviesoje ar visą naktį šokant klube. Prakaitu žliaugiantis veidelis – ne pats patraukliausias, ar ne?

PREVENCIJA. Jei žinai, kad vakare turėsi atrodyti nepriekaištingai, susikaupk ir tinkamai paruošk odą. Labai svarbu ją optimaliai sudrėkinti ir padengti specialiu makiažo pagrindu. Beje, makiažo pagrindas ir kreminė pudra – tai ne tas pat. Jo paskirtis – suformuoti patikimą odos jungtį su kremine pudra, kad ši ilgainiui neišskystų, kad pro ją neprasisunktų nei prakaitas, nei odos riebalai. Taigi kreminės pudros tepk ant makiažo pagrindo. Galop veidą padenk plonyčiu birios pudros šydu. Jei vis dėlto per vakarėlį damų kambaryje pastebėsi, jog veidas blizga, atsispirk pagundai jį pudruoti. Taip gali tik visiškai sugadinti makiažą ir ant veido užmaišyti tikrą pudrų košę. Daug išmintingiau tą blizgesį tiesiog pašalinti popierine servetėle arba specialiais maitinamaisiais ryžių lapeliais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis