KOSMETOLOGĖ: ar kenkia priaugintos blakstienos?

Į COSMO skaitytojų klausimus apie odos priežiūra, grožio procedūras atsako kosmetologė GENUTĖ ŠPOKAITIENĖ.

Ar verta prisiauginti blakstienas? Rytais labai dažnai pamirštu jas pasidažyti, ir jau seniai apie tai galvoju. Ar labai kenkia natūralioms blakstienoms? Gustė

Priaugintos blakstienos pačios savaime nekenkia. Kenkia klijai kuriais jos klijuojamos. Juos gamina ne viena kompanija, skiriasi jų sudėtis – vieni kenkia mažiau, kiti daugiau. Tačiau bet kurie klijai vis tiek pažeis blasktienos struktūrą. Kartais jie sukelia alergines reakcijas ne tik merginoms, bet ir šią procedūrą atliekančioms kosmetologėms. Jei akys jautrios, procedūros metu gali sudirgti akių gleivinė.

Jei nutarei prisiauginti blakstienas, atmink, kad labai gražias blakstienas turėsi vos kelias savaites. Vėliau jos pradės šiauštis, kristi. Procedūrą reiks kartoti. Kaip dažnai gali klijuoti, turi spręsti pati. Nėra jokių aiškių rekomendacijų. Turėtum pati atkreipti dėmesį, ar nedirgina akių, ar pernelyg nenusilpo pačios blakstienos. Būna vienos atsisako po pirmo bandymo, kitos – patenkintos kelerius metus.

Paklausinėk draugių, pažįstamų, ar joms patiko priauginamos blakstienos, ar liko patenkintos procedūrą atlikusia kosmetologe? Tačiau kartais nutinka taip, kad vienai tinka, o kitai ne. Blakstienų priauginimas yra itin kruopštus ir ilgas darbas, todėl rezultatas dažnai priklauso nuo specialisto sąžiningumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis