Žvaigždžių grožio pamokos: Oksanos Pikul grožio paslaptys

Video filme „Žvaigždžių grožio pamokos: Oksanos Pikul grožio paslaptys“ sužinosi, kaip dainininkė rūpinasi plaukais ir kokias makiažo gudrybes naudoja kasdien, o kokias ruošdamasi į vakarėlį.

„IWOSTIN SENSITIA“ apsauginį kremą žiemai ir makiažo valiklį laimėjo teisingai į klausimą apie Ingridą Martinkėnaitę atsakiusios/-ę skaitytojos/-ai: Birutė Rupeikytė, Rasa Mikulskienė ir Rūta Jucienė.

Teisingas atsakymas buvo: Ingrida dažniausiai atostogauja šiltuose kraštuose ir itin mėgsta kruizus. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk video filmą, atsakyk į klausimą apie Oksaną Pikul ir laimėk naktinį maitinamąjį kremą „IWOSTIN SENSITIA“ su vitaminais C ir E.

KLAUSIMAS: Kokią makiažo gudrybę Oksana siūlo ruošiantis į vakarėlį?
a) Spindžius akių šešėlius tepti kaip skruostų skaistalus;
b) Prisiklijuoti dirbtines blakstienas su plunksnomis;
c) Lūpas nudažyti mėlynai.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki gruodžio 17 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime gruodžio 18 d.

Kosmetikos priemonės „IWOSTIN SENSITIA“ yra skirtos atopiškai, alergiškai ir jautriai odai. Šios priemonės prasiskverbia į giliausius epidermio sluoksnius, todėl veiksmingai drėkina odą. Kosmetikos priemonės Iwostin Sensitia veikia net iki 24 valandų. Puikiai įsigeria į odą ir ją padengia apsauginiu lipidų sluoksniu. Veiksmingai išlygina ir atnaujina odą.

REKLAMOS PROJEKTAS

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis