Kaip pasidaryti makiažą nežiūrint į veidrodį

Pasiruošei kosmetinę, bet pamiršai veidrodėlį. Ir kaip tyčia aplink nėra veidrodžio, o tau žūtbūt reikia atrodyti žavingai. Nusiramink, makiažą kuo puikiausiai gali pasidaryti ir nežiūrėdamą į savo atvaizdą. Netiki? Skaityk patarimus ir įsitikink.

* Pats pirmas žingsnis – paruošk veidą makiažui. Jei turi, gausiai apipurkšk mineraliniu vandeniu ir nuvalyk popierine servetėle. Arba veidą nuvalyk drėgna servetėle.

* Kreminė pudra. Sumaišyk ją su drėkinamuoju kremu – santykiu 2 su 1. Sudrėkinsi veido odą ir atskiesi kreminės pudros pigmentą. Taip mažiau rizikuosi užtepti jos per daug. Užtepk po lašelį ant nosies, skruostų, smakro ir kaktos. Pirštais kruopščiai paskirstyk kreminę pudrą po visą veidą neaplenkdama žandikaulių, plaukų linijos ir kaklo. Neabejojame, gerai pažįsti savo veidą ir visus jo trūkumus – kur išaugęs spuogelis ar matosi išsiplėtę kapiliarai. Juos maskuok lengvai tapšnodama pirštu su papildomu kreminės pudros lašeliu (prieš tai lašelį patrink tarp pirštų, kad sluoksnis būtų plonesnis). Galiausiai dar kartą pirštais perbrauk palei šnerves, antakius, aplink spuogelius – taip nuimsi per storą pudros sluoksnį.

*Akys. Net nemėgink blakstienų liniją ryškinti skystu kontūru ar pieštuku. Taip pat nemėgink jėgų su akių vokų šešėliais. Šioms priemonėms būtinas veidrodis. Užteks blakstienas paryškinti blakstienų tušu. Nukreipk žvilgsnį žemyn. Atsargiai pridėk tušo šepetėlį prie blakstienų pagrindo ir jas riesdama brauk aukštyn. Taip neišsidursi akies ir neištepsi akių vokų.

* Skruostai. Jei nenori būti panaši į klouną, geriau netepk skaistalų. Lygiai ta pati taisyklė galioja ir veido modeliavimui su bronzine pudra. skruostus gali parausvinti lūpų dažais. Jais nežymiai brūkštelk per vienos rankos pirštų galiukus. Patrink abi rankas viena į kitą. Švelniai pirštais užtepk dažus ant skruostų.

* Lūpos. Ir čia teks pasidarbuoti pirštais. Taip dažus užtepsi lygiau ir tiksliau. Be to, lūpos atrodys kur kas natūraliau. Ant rodomojo piršto pagalvėlės užtepk lūpų dažų ir brauk juo per lūpas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis