KIRPĖJAS: apie šventines šukuosenas ir plonus plaukus

Į COSMO skaitytojų klausimus apie plaukus, jų priežiūrą, naujas madas atsako kirpimo meistras VALERIJ GIGEVIČ (kirpykla „UFF“).

1. Mano plaukai labai ploni. Kaip galėčiau juos sustiprinti? Kokia šukuosena tiktų, nes ilgi atrodo labai varganai? Agnė

Pats pirmas plonų plaukų priežiūros žingsnis – stiprinamasis šampūnas ir kondicionierius. Jų sudėtije turėtų būti vitaminų ir mikroelementų, kurie maitina ir stiprina plaukus. Tokie kondicionieriai tarsi apvelka plauką apsauginiu sluoksniu ir šie vizualiai tampa storesni.

Taip pat pravartu naudoti plaukų apimtį didinančias priemones – tepamą ar purškiamą serumą. Jį reiktų įmasažuoti į galvos odą, plaukų šaknis. Žiūrėk, ar serumo sudėtyje yra dilgėlių ekstrakto. Jis itin naudingas.

Ploni plaukai turėtų būti ne ilgesni nei iki pečių. Kitu atveju jie atrodys tik dar plonesni. Nereiktų jų ir labai iškarpyti. Išimtis, jei plaukai ilgesni (žemiau ausų). Tada galima iškarpyti tik patį viršugalvį. Tačiau iškarpyti plaukai už likusius negali būti trumpesni nei 3–4 cm.

2. Artėja šventės, kokios lengvai padaromos šukuosenos madingos? Kaip galėčiau originaliai papuošti plaukus? Kotryna

Pats paprasčiausias būdas – supink netvarkingai į arklio uodegą surištus plaukus. Lygiai taip pat stilingai atrodys šone supinta netvarkinga, išpešiota kasa. Arba supink kasą viršugalvyje ir susuk kuodą. Kitas paprastas variantas – susuk plaukus į garbanas ir suimk šone.

Šiemet plaukų aksesuarai itin madingi. Rinktis irgi yra iš ko. Todėl nebijok plaukų puošti plunksnomis, segėmis, blizgiomis juostomis, lankeliais, gėlėmis, spindžiomis smeigėmis... Svarbiausia, nepadaugink ir žiūrėk, kad derėtų prie tavo įvaizdžio ir vakarėlio temos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis