Graži tarp pusnų (grožio bėdos žiemą)

Žvarbūs vėjai, drastiški temperatūros pokyčiai, sausas patalpų oras – visa tai tikrai ne į naudą odai. Betgi ar leisi žiemai įveikti tavo grožį.

Skruostai rausta be jokios priežasties

Jei buvai lauke, tavo skruostus galėjo nutvilkyti žvarbus vėjas, kitaip tariant, jis galėjo tiesiog išpustyti viršutinį apsauginį riebalinį odos sluoksnį – kaip tik tada skruostai ima degti, įkaista, net paburksta. Tau padėtų koks nors raminamasis tepalas. Makiažu šios problemos neišspręsi.

Skilinėja ir šerpetoja lūpos, nors tepi jas balzamu

Nepatingėk patyrinėti naudojamų priemonių cheminės sudėties. Vaško konsistencijos saugo vidinę lūpų drėgmę, tačiau jei jos nėra, tepsi ar netepsi, lūpos vistiek skilinės. Rinkis skystesnį balzamą, kuriam būdinga stipresnių drėkinamųjų, bet ne apsauginių savybių.

Sloguojanti nosis paraudo, o jos šonus nutrynei nosine

Stipriai spausdama ir braukdama pažeidi jautrią odą, joje atsiranda mažyčių įtrūkimų, į kuriuos patekusios bakterijos tuoj pat ima daugintis, ir akimirksniu vaizdą sugadina raudoni pleiskanoti plotai. To išvengtum švelniai iššnypštusi nosį ir odą aplink šnerves patepusi kokiu nors gydomuoju raminamuoju kremu. Jo gali įsigyti vaistinėse.

Oda atrodo pilka

Ar esi pastebėjusi – oda visada patamsėja maždaug 16 valandą? Kaip tik tuo metu, kai žiemą jau temsta, todėl viskas aplink atrodo niūriau. Net nuotaika prastėja. Geriausias būdas pataisyti padėtį – pasimankštinti. Jei vis dėlto manai, kad nuotaika čia niekuo dėta, galbūt seniai lepinaisi vonioje, o tavo odą dengia negyvų ląstelių sluoksnis. Jis ir teikia tą bjaurų pilką atspalvį. Deja, jo net stipriausia dušo srove nenuplausi. Teks padirbėti šveitikliu. Arba jūros druska. Kruopščiai nušveitusi kūną gausiai tepk drėkinamuoju kūno kremu. Oda taps minkšta, švelni ir spindės.

Kojų oda stipriai išsausėjo, pleiskanoja

Šaltas oras visada būna sausas. Natūralu, kad jis sugeria organizme esančią drėgmę, ir kojos išsausėja, ima pleiskanoti. Švelnumą joms grąžinsi 10 minučių pamirkiusi jas šiltoje vonioje, o išlipusi greitai švelniu rankšluosčiu nusausinusi ir gausiai ištepusi riebiu kremu ar kūno sviestu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis