VIZAŽISTĖ: koks makiažas tinka po akiniais

Į COSMO skaitytojų klausimus apie makiažo paslaptis atsako vizažistė, kosmetikos „Jane Iredale“ atstovė Lietuvoje INDRĖ NEVEDOMSKIENĖ.

Nešioju akinius, o kontaktinių lęšių negaliu pakęsti. Koks makiažas man tiktų, kad išryškėtų akys? Miglė

Kokybiškai padažytos akys po akiniais gali atrodyti tiesiog nuostabiai. Jei tavo nosis pabalnota akiniais, akių makiažas yra būtinas, kitaip akys „pradings“.

Akiniai, skirti trumparegėms, mažins akis, todėl galima labiau eksperimentuoti su spalvomis, plačiau tepti šešėlius (šiek tiek užtepk ant kaulo virš akies), retušuoti kontūrinį pieštuką ir panašiai.

Toliaregėms skirti akiniai akis vizualiai didina. Makiažas šiuo atveju turėtų būti saikingas ir labai „švarus“. Stenkis naudoti kokybiškas, ilgai išliekančias akių makiažo priemones, kad makiažo nereikėtų taisyti kelis kartus per dieną. Ypač tai skirta akių šešėliams – koreguojant tokį makiažą, jis pamažu gali pavirsti į dūminį. Šis akis po akiniais gali padaryti pavargusiomis.

Moterims, kurios nešioja akinius, patarčiau puoselėti ir pabrėžti antakius. Gražūs antakiai puikiai išryškina ir pabrėžia akis. Po tvarkingais, prižiūrėtais antakiais galima tepti švytinčios šviesios pudros ar šešėlių.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į akių rėmelių spalvą ir derinti prie jų akių makiažą. Jei nešioji akinius su minimalistiniais rėmeliais, gali labiau eksperimentuoti su spalvomis. Bet jei rėmeliai aiškiai matomi, spalvoti, tavo akių makiažas turi būti subtilus, neutralesnių spalvų.

Užriesk blakstienas, ypač, jei jos ilgos. Nepadaugink blakstienų tušo.
Geriausiai tinka vienas sluoksnis. Šis patarimas itin svarbus apatinėms
blakstienoms. Per daug jas pridažius akiniai gali sukurti pajuodusių paakių efektą.

Drąsiai naudok akių kontūro pieštuką. Gali net išsklaidyti liniją, kad akys atrodytų ryškesnės. Tik nepatarčiau ryškinti apatinių blakstienų linijos, geriau – viršutinę.

Svarbiausia akių makiažo dalis – paakių maskavimas. Užmaskavus tamsius
ratilus po akimis, akys tarsi pradeda švytėti, neatrodo pavargusios. Tai būtina nešiojant akinius. Net jei tau atrodo, kad neturi tamsių paakių problemos, vis tiek naudok paakių maskuoklį. Jis sulygina veido odos spalvą, skaistina akis.

Pagrindinė makiažo taisyklė nešiojančioms akinius ar jų nenešiojančioms išlieka ta pati – ryškinant lūpas neutralesnės turi likti akys, ir atvirkščiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis