VIZAŽISTĖ: makiažas riebiai odai

Į COSMO skaitytojų klausimus apie makiažo paslaptis atsako vizažistė, kosmetikos „Jane Iredale“ atstovė Lietuvoje INDRĖ NEVEDOMSKIENĖ.

Mano oda riebi. Užtepus makiažo pagrindo ar kreminės pudros ji pradeda blizgėti kur kas greičiau nei be makiažo. Kaip turėčiau pasirinkti makiažo priemones? Martina

Turint labai riebią odą iš tikrųjų kyla nemažai problemų su makiažu. Kuo daugiau kosmetikos naudoji, tuo labiau oda reaguoja–dirgsta, ir tuo labiau ji bus linkusi riebaluotis. Ypač tai taikytina kosmetikai, kuri kemša odos poras (neleidžia odai kvėpuoti, sudėtyje turi talko ar silikono).

Patarčiau naudoti kokybišką natūralų makiažo gruntą, kuris reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą. Tačiau tokios priemonės problemos iš karto neišsprendžia. Efektas matomas tik panaudojus kurį laiką. Norint staigaus efekto, kartais galima naudoti makiažo gruntą, kuris sudėtyje turi silikono. Jis užblokuoja riebalų išsiskyrimą ant odos. Tačiau dažnai naudojant tokį produktą, oda gali pasidaryti dar labiau problematiška (atsirasti spuogų, sudirgimų).

Naudok kaip įmanoma mažiau makiažo priemonių. Jei veidas nereikalauja daug maskavimo, naudok tik birią matinę pudrą, ji sugeria riebalus. Labai gerai yra visada su savimi turėti specialias riebalus sugeriančias servetėles. Jų gali pasiūlyti daugelis kosmetikos linijų. Tai tikrai labai patogus dalykas, kai reikia pašalinti riebalų perteklių nuo veido, nesugadinant makiažo.

Pabaigai – nors riebi oda ir kelia daug problemų, ji lėčiau sensta, taigi, ilgiau atrodysi jauna.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis