Kaip saugoti grožį vakarėlių sezonu

Šventės – puiku. Bet jos niekada nepraeina be pėdsakų. Ypač tavo grožiui. Pasistenk, kad niekas nė neįtartų, kad vakar buvai vakarėlyje.

Prieš vakarėlį

- Nušveisk odą ir sudrėkink – tai du svarbiausi priesakai susiruošus linksmintis.
- Prieš kreminę pudrą būtinai patepk veidą drėkikliu.
- Jei naudoji makiažo pagrindą, prieš vakarėlį padenk juo visą veidą - kad jo spalva atrodytų tolygi. Sutvirtink makiažo pagrindą biria pudra (ją denk sukamaisiais platėjančiais judesiais).
- Lūpas patepk balzamu, tada – makiažo pagrindu, paskui nuspalvink lūpų pieštuku, galiausia tepk lūpų dažais. Taip jie laikysis palyginti ilgai.

Per vakarėlį

- Alkoholis – mirtinas tavo odos priešas. Jei niekaip negali jam atsispirti, rinkis bent jau lengvesnius gėrimus: baltąjį vyną ar šviesų alų. Pasistenk nemaišyti gėrimų ir nepadaugink kavos!
- Šok, kiek tik kojos laiko, – ir nuotaika bus gera, ir padėsi kūnui atsikratyti toksinų.
- Venk riebių ir sūrių patiekalų, padažų, produktų, kuriuose daug krakmolo (bulvių ir ryžių). Būtų dar geriau, jei pavalgytum prieš vakarėlį. Tinka vištienos salotos, žuvis, sūris, be abejo, ne kalnais.

Grįžusi namo

- Net jei viskas iš rankų kristų, rask jėgų nusivalyti makiažą, kitaip neišvengsi užsikimšusių porų ir bėrimų. Jei praustis tingi, visada tokiems atvejams turėk specialių servetėlių makiažui valyti.
- Išgerk vandens. Gali maktelėti ir tabletę aspirino. Jokiu būdu nevartok raminamųjų ar migdomųjų!
- Jei jautiesi apsvaigusi, užuot šildžiusis picą, verčiau pakramtyk graikinių arba lazdyno riešutų – juose gausu naudingų baltymų.
- Išsivalyk dantis – tuojau pat taps gaiviau.
- Patepk veido odą maitinamuoju kremu.
- Nesiprausk karštu vandeniu – jis atpalaiduoja, gali net nualpti. Užtat kitą dieną būtinai išsimaudyk ir gerai išmasažuok kūną kempine.
- Išgerk vitaminų. Ypač tiks žuvų taukai ir vitaminų B kompleksas. Geriau pasijusi, greičiau atsigausi.

Kitą rytą

- Prabudusi pirmiausia pasirūpink akimis. Jei jos paburkusios ir patinusios, užsidėk šalto vandens arba šalto pieno kompresą. Tiks ir šiltame vandenyje išmirkę arbatžolių (geriausia – žaliosios arbatos) maišeliai. Po 20 minučių juos nusiimk ir patepk paakius kremu, prieš tai palaikytu šaldytuve apie 10 minučių.
- Nušveisk odą šveitikliu.
- Vakarykščio alkoholio tvaiką panaikinsi kelis mėgstamo eterinio aliejaus lašus atskiedusi veido aliejumi ir patepusi vietas už ausų bei viršugalvį. Taip ir susišiaušusius plaukus suvaldai. Jei neturi aliejaus, tiesiog papurkšk į orą mėgstamų kvepalų ir įženk įjuos ranka veldama plaukus.
- Iš plaukų kvapą šalina ir šaltas oras – papūsk juos džiovintuvu, nustačiusi šalto oro režimą.
- Išgerk stiprios kavos ar šviežių sulčių su vitaminu C. Pamasažuok smilkinius lašeliu pušų ar citrinų eterinių aliejų. Bet kuriuo atveju gerk daug vandens – pašalinsi iš kūno toksinus.
- Net jei negali pažvelgti į maistą, suvalgyk saują saulėgrąžų. Jos aprūpins organizmą geraisiais riebalais bei baltymais ir padės iš organizmo išvaryti besikaupiantį vandenį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis