9 grožio deivės paslaptys (kaip tokia tapti)

Grožis – itin subjektyvi sąvoka. Tačiau bendra vieną: gražia gali tapti įdėjusi kiek pastangų ir laiko (ir be chirurgo įsikišimo). Dalijamės patarimais, kaip tapti grožio deive.

AKINAMA ŠYPSENA. Šypsodamasi jaukiai nuteiki aplinkinius, greičiau laimi jų simpatijas – nustatyta, jog besišypsantys žmonės lengviau gauna, ko nori. Taigi dantis šiūruok rytą vakarą po tris minutes ir nepamiršk dantų siūlo. Jei nori išvengti dėmių, nerūkyk, venk raudono vyno, gazuotų gėrimų, juodos kavos ir arbatos.

PASAULIO PULSAS. Domėkis , kas vyksta, sugerk pasaulio naujienas, skaityk knygas. Jei galėsi diskutuoti tik apie paskutines manikiūro madas, tavo išpuoselėtas grožis aplinkinių akyse greitai subliūkš. Tačiau būdama įdomia asmenybe, tapsi ir gražia.

MANIKIŪRAS IR PEDIKIŪRAS. Niekas taip neišduoda moters požiūrio į save kaip rankų bei kojų nagai. Nebūtina ant jų piešti dangiškų raštų – visiškai pakaks reguliariai juos kruopščiai tvarkyti (sulyginti ilgį, atstumti odeles) ir lakuoti skaidriu laku. Žinoma, nepamiršk rankų bei pėdų odos palepinti vonelėmis, kremais ir masažu.

ELEGANTIŠKA EISENA. Nesijuok, tavo eisena išduoda tavo charakterį, taigi teikia savitumo. Antra vertus, jei nuolat griūdama leki ar vos velki kojas, jei sliūkini susikūprinusi – jokio čia grožio, net puošniausi drabužiai nebedaro įspūdžio. Turi eiti taip, kad spinduliuotum pasitikėjimą savimi: pakelta galva, tiesi nugara, atstatyta krūtine, įtrauktu pilvu.

ŠILKINIAI PLAUKAI. Jei nori atrodyti gražiai, turi apgalvoti ir apie šukuoseną. Ir apie kirpimo kokybę, ir apie plaukų priežiūrą. Drėkinamieji plaukų produktai: kondicionieriai, balzamai, kaukės, – tokie pat geri tavo draugai kaip ir deimantai. Naudok juos reguliariai, ir tavo plaukams niekada netrūks karališko grožio.

AKSOMINĖ ODA. Rinkis tik pačias geriausias makiažo priemones. Negailėk pinigų kreminei pudrai, tušui ir lūpų dažams. Tačiau prieš tai pasirūpink savo veido oda. Šveisk kartą per savaitę šveitikliu, gausiai drėkink (jei oda sausa – ir maitink), kruopščiai prieš miegą nusivalyk makiažą, pasidaryk kartą per mėnesį ar du odos valymą, pasilepink masažu. Makiažas gražiai atrodys tik ant išpuoselėtos odos. Lygiai taip pat nepamiršk rūpintis ir kūno oda: nušveisk ją ir palepink kaukėmis, kasdien po dušo patepk drėkinamąja priemone.

LYGIOS KOJOS. Nesvarbu, kad visus metus neišlendi iš džinsų ir tavajam princui plaukeliai nekliūva, kojos turi būti kruopščiai depiliuotos – švelnios ir lygios. Juk darai tai dėl savęs, kad jaustumeisi tikra ledi.

STANGRUS KŪNAS. Sportuok – plaukiok baseine, rytais bėgiok ar lankyk šokius. Bet kokia aktyvi veikla tavo kūnui suteiks stangrumo, o tau energijos. Jei oda pažeista celiulito, įsigyk vakuuminę taurelę. Ja masažuok pažeistas vietas.

PRIŽIŪRĖTI ANTAKIAI. Jei abejoji savo gebėjimais apsilankyk gerą vardą turinčiame grožio salone. Čia tau suteiks tinkamą antakių formą. Vėliau tau beliks išlaikyti esamą formą pašalinant nereikalingus plaukelius pincetu kartą per savaitę. Tinkama antakių formą daro stebuklus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis