3 būdai turėti gražesnę krūtinę

Ak, tas moteriškas priekabumas... Reta iš mūsų atsistojusi prieš veidrodį nusišypso ir džiaugiasi tuo, ką mato. Tai klubai per platūs, tai gelbėjimosi ratas ant liemens vis labiau ryškėja... Ką gi, lašinukus įveikti galime sureguliavusios mitybą, o ką daryti, jei pamilti savo kūną trukdo nepakankamai daili krūtinė?

Praverti plastikos chirurgo durų tikrai nerekomenduosime, užtai patarsime, kaip natūraliais būdais bent šiek tiek pakoreguoti krūtinės formą! Pagrindiniai žingsniai – vos trys: masažas, kontrastinis dušas ir 10 minučių pratimams kiekvieną dieną!

Pirmas žingsnis – masažas!

Nesvarbu, ar tavo krūtinė jau prarado savo formą, ar dar tik ketini užbėgti įvykiams už akių ir nori imtis prevencinių priemonių – masažas bet kuriuo atveju tiesiog būtinas. Vienas iš patikimiausių ir tuo pačiu maloniausių variantų – sūkurinis vandens masažas. Prausdamasi po dušu į krūtinę nukreipk vandens srovę ir lėtai suk ją vis didėjančiais ratais. Tokiu būdu pagerinsi kraujotaką ir raumenų tonusą. Būtų idealu, jei masažą darytum kiekvieną ar bent kas antrą dieną, po 5-10 minučių. Tik nepamiršk, kad per karštas vanduo kenkia odai! Po masažo krūtinės odą palepink drėkinamuoju kremu, kurį taip pat gali įtrinti masažuojamaisiais judesiais.

Antras žingsnis – kontrastinis dušas!

Tikrai ne kiekviena mergina pasiryš šiam išbandymui, bet jei nori dailios krūtinės – kontrastinį dušą rekomenduojame kaip vieną iš efektyviausių priemonių. Rytinių maudynių metu palįsk po šilta vandens srove, o tuomet apsiliek šaltu vandeniu. Tą patį pakartok bent kelis kartus. Temperatūrų kaita skatina raumenų susitraukinėjimą, taigi padeda palaikyti dailią krūtinės formą. Papildomas privalumas – išsibudinsi gerokai greičiau, nei įprastai!

Trečias žingsnis – sporto pratimai!

Deja, bet be sporto šiuo atveju neišsiversi. Gerai bent tai, kad per dieną pakaks vos 10 minučių keturiems paprastiems pratimams. Pripažink, tai tikrai nėra daug!

1. Atsigulk ant žemės išsitiesusi visu ūgiu, o rankas ištiesk į šalis ir pakelk porą centimetrų nuo žemės. Vienu metu kelk abi rankas į viršų, kol jos susiglaus priešais tave ir neskubėdama grįžk į pirminę poziciją, bet rankų nepasidėk ant žemės. Pratimą kartok 20-30 kartų.

2. Užimk tokią pačią poziciją kaip pirmajame pratime. Abi rankas tiesk atgalios sau už nugaros, šiek tiek sulenkdama jas per alkūnes, vėliau grįžk į pirminę poziciją. Pratimą kartok 15-20 kartų.

3. Atsitrauk per didelį žingsnį nuo palangės, ištiesk link jos rankas ir tvirtai atsiremk delnais. Kojomis tvirtai remkis į grindis ir bandyk atlikti prisispaudimus. Normalių prisispaudimų metu daug įtampos tenka pilvo raumenims, o tokioje pasvyroje pozoje daugiausiai dirbs rankų ir krūtinės raumenys. Pratimą kartok bent 10 kartų.

4. Išsitiesk ir į rankas paimk svarmenis (jei neturi, tiks ir paprasčiausi vandens buteliukai). Prispausk rankas prie šonų ir iš lėto kelk jas į šonus, kad pasiektų pečių lygmenį. Palaikyk 5 sekundes ir lėtai nuleisk. Pratimą kartok bent 10 kartų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis