5 patarimai norinčioms dailios krūtinės

Tokių, kurios būtų patenkintos savo krūtinės išvaizda – mažuma. Ir nereikia stebėtis, mes juk moterys, mums „tobulumas“ tiesiog neegzistuoja. O ir vyrų neapsisprendimas dažną iš mūsų įspaudžia į kampą: tai jie garsiai dūsauja dėl Pamelos Anderson apvalumų, tai tvirtina, kad tobula krūtinė ta, kuri telpa į delną.

Mūsų nuomone išmatavimai niekuo nesusiję su krūtinės grožiu! Svarbiausia, kad oda būtų elastinga ir švelni lyg aksomas, o krūtinė nepasiduotų gravitacijos dėsniams. Nori, kad taip ir būtų? Įsidėmėk keletą paprastų, bet labai svarbių taisyklių!

Tiesi nugara prieš gravitacijos jėgą! Krūtinės forma neatsiejamai susijusi su tavo laikysena. Mėgsti kūprintis? Tuomet nesistebėk, jei krūtinė vis labiau trauksis link žemės. Pasitikrink, ar tavo laikysena taisyklinga: užsidėk ant galvos knygą ir pavaikščiok po kambarį. Jei per 3 minutes knyga išliko savo vietoje – tavo laikysenai nėra jokių priekaištų.

Liemenukas ne tik gražus, bet ir tinkantis! Palepinti savo mylimojo akis erotiškais apdarėliais yra viena, bet renkantis apatinį trikotažą kasdienai, pirmiausia turėtum galvoti apie patogumą, o tik tuomet apie grožį. Krūtinė turėtų užpildyti visą kaušelį, tačiau nebūti apspausta, o dirželis turi neveržti ir nesukelti diskomforto.

Miegok, bet per daug neatsipalaiduok! Miegodamos praleidžiame maždaug trečdalį gyvenimo ir būtent tuo metu odos ląstelės geriausiai atsistatinėja. Miegojimui kiekiena pasirenkame patogiausią pozą, vis dėlto, jei rūpiniesi savo krūtine – turėtum atsikratyti įpročio miegoti ant pilvo. Ši poza skatina raukšlių susidarymą dekolte srityje ir lėtina krūtinės kraujotaką. Pats geriausias variantas – ilsėtis gulint ant nugaros.

Dar daugiau vandens! Pats paprasčiausias ir, beje, veiksmingiausias būdas palaikyti krūtinės grožį – vandens procedūros. Prausdamasi po dušu į krūtinę nukreipk vandens srovę ir lėtai suk ją vis didėjančiais ratais. Tokiu būdu pagerinsi kraujotaką ir raumenų tonusą. Rytinių maudynių metu palįsk po šilta vandens srove, o tuomet apsiliek šaltu vandeniu. Tą patį pakartok bent kelis kartus. Temperatūrų kaita skatina raumenų susitraukinėjimą, taigi padeda palaikyti dailią krūtinės formą.

Šaldytuvo gėrybės į pagalbą! Vietoje to, kad pultum pirkti brangiausių kosmetikos priemonių, skirtų krūtinės priežiūrai, iš pradžių išbandyk liaudiškus receptus. Sumaišyk varškę su alyvuogių aliejumi, grietine arba medumi, užtepk ant krūtinės, palaikyk 20 minučių ir nuplauk ramunėlių nuoviru. Tokia kaukė suteiks odai elastingumo ir švelnumo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis