Šukuosena ilgaplaukėms: kaip susipinti „vainikėlį“?

Lygiai prieš metus atsiradusios plaukų pynimo iniciatyvos pradininkė Agnė Kanapeckaitė per savo gyvenimą yra padariusi begalę moteriškų šukuosenų ir supynusi tikrai ne vieną šimtą kasų. Agnė pademonstruos, kaip padaryti „plaukų vainikėlį“, tačiau tau prireiks draugės pagalbos.

Pradžioje plaukus reikia paskirstyti nuo viršugalvio taip, kad vienodas plaukų kiekis būtų tiek nugaroje, tiek priekyje ir šonuose.

Nuo vieno šono, pradėdama virš ausies, pink plaukus „atvirkštine“ kasele link kito šono, silpnai juos įtempdama. Kaip pinti atvirkščiai? Imk sruogeles tarsi pindama paprastą kasą, dėliodama jas, prie kiekvienos iš trijų, pridėk po papildomą plaukų kiekį. Tačiau pindama sruogas dėk ne į išorę, o į vidinę pusę - tiesiog atvirkščiai nei pintum įprastą kasą!

Pasiekusi kitą galvos pusę reikės pinti žemyn link kaklo. Suimk visus plaukus prie odos, tačiau prie kaklo pindama jų smarkiai neįtemk. Likusius laisvus plaukus, kabančius ant nugaros, supink kaip paprastą kaselę. Galiausiai, prie galiukų juos surišk plona gumele.

Kitas svarbus žingsnis - išpešiojimas. Pradedant nuo viršugalvio, baigiant kasos apačioje, imk už kasos "širdelių" ir pirštais jas šiek tiek praplatink tempdama.

Tuomet imk kaselę ir ją susuk pakaušyje į „vainikėlį“, o plaukų galiukus su gumele užkišk už „atvirkštinės“ kasos, pintos pačioje pradžioje. Visą šukuoseną sutvirtink keliais segtukais ir supurkšk plaukų laku. Viens, du ir baigta!

Nuotraukos Gyčio Vidžiūno

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis