Subtilūs akcentai: plonytė juoda linija

Tobula suknelė, dailūs aukštakulniai, kruopščiai suformuota šukuosena – kiekviena moteris kasdien siekia atrodyti žavingai bei elegantiškai. Tačiau net garsiausi mados bei stiliaus meistrai pripažįsta, kad pats svarbiausias yra ne pakulnės aukštis ar audinio spalva – dėmesį iškart pavergia paslaptingas, gilus žvilgsnis. Mat iš laimės spindinčios akys, ilgos blakstienos bei tobulai nubrėžta akių kontūro linija yra tobulas derinys, galintis iškart pakeisti moters išvaizdą.

Užtenka pažvelgti į žaviąją L'Oréal Paris ambasadorę Doutzen Kroes – nors iš Olandijos kilęs supermodelis garsėja tobula išvaizda net be makiažo, dirbdama ar dalyvaudama renginiuose moteris niekuomet nepamiršta paryškinti melsvų akių formos. Itin mėgstanti seksualų katės akių įvaizdį, D.Kroes dienai renkasi L'Oréal Paris naujieną – skystą kontūrą Perfect Slim. Vos 0,4 milimetro storio švelnios medžiagos aplikatorius modeliui padeda nubrėžti itin tikslią liniją ir tolygiai paskirsto produktą – jo būna nei per daug, nei per mažai. Veikliai moteriai svarbu ir tai, kad juodas it naktis kontūras nuostabiai atrodo nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro ir puikiai papildo dieninį makiažą. Ne veltui Perfect Slim šūkis yra “Tik truputis subtilumo”...

L'Oréal Paris makiažo ekspertai mados sostinėje Paryžiuje nepamiršo pasidomėti ir karščiausiomis mados tendencijomis. Kai ant podiumo vyrauja šilkiniai audiniai bei septintojo dešimtmečio stiliaus karštinė, stilingiausios merginos trokšta prie aprangos derinti ir makiažą. Tam L'Oréal Paris sukūrė ypatingai džiuginančią naujovę – akių pieštuką Superliner Silkissime. Šilkinė, aliejumi praturtinta šio pieštuko tekstūra palieka itin lengvą bei švelnų įspūdį. Jei tik svajojate apie ryškų bei žaismingą septintojo dešimtmečio įvaizdį, storesnė Superliner Silkissime kontūru nubrėžta linija atrodys itin gundančiai, o vandeniui atspari formulė išliks net 24 valandas. Vakarėlis gali tęstis iki ryto, žvilgsnis išliks toks pats gundantis kaip ką tik įžengus į šokių aikštelę…

Daugiau informacijos apie produktus rasite ČIA.

Vis tik daliai moterų tiek akių pieštukas, tiek skystasis kontūras kelia nemažai abejonių – kaip juos naudoti, kokią dažymosi techniką taikyti? Makiažo meistrė Vaida Venckutė pataria tai daryti pertraukimais judesiais, tarsi brėžtumėte trumpą punktyrinę liniją – tai padės geriau užpildyti tarpelius tarp blakstienų, ko nepadarytų kieta ištisinė linija. Žinoma, siekiant nepriekaištingo rezultato reikia nuolat tobulinti įgūdžius, tačiau visų svarbiausia yra stengtis nepalikti tuščios vietos tarp blakstienų bei nubrėžto kontūro. Jeigu abejojate, kaip derėtų paryškinti akies formą, liniją reikėtų brėžti sekant vidine akies raukšle – jos linkis diktuoja, koks kontūras geriausiai tiks jūsų akies siluetui.

Specialistė atskleidė paslaptį, kad tankesnių blakstienų iliuzija veidui suteikia jaunatviškumo, tad skysto kontūro vengti neturėtų ir vyresnės moterys. Jų makiažui geriausiai tiks itin ploną liniją gebančios sukurti priemonės.

Vaida asmeniškai rekomenduoja Super Liner Perfect Slim: “Man tai – tikras atradimas, naudoti šią priemonę yra didelis džiaugsmas. Tiesa, dėl itin plono aplikatoriaus ir skystos konsistencijos Perfect Slim skirtas šiek tiek labiau įgudusioms moterims, kurios trokšta subtilaus, į akis nekrentančio dieninio makiažo.”

Žiūrėkite vieną iš V.Venckutės makiažo pamokų:

Užsakymo nr.: PT_60495989

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis