Greitas makiažas – tavo grožio paslaptis (nuotraukos prieš ir po)

Kiek kartų gyvenime esi apsilankiusi pas profesionalią visažistę? Tikriausiai tik prieš vestuves ar kitus labai jau ypatingus vakarus. O juk taip norėtųsi puikiai atrodyti ir kitų, galbūt ne tokių svarbių renginių metu.

Lietuvoje tai kol kas nėra įprasta, o štai Europos ir pasaulio sostinėse dažna moteris makiažą darosi prieš svarbų dalykinį susitikimą, darbo pokalbį, o vakarais – prieš kiekvieną vakarėlį. Taip vadinama „greito makiažo“ paslauga itin populiari gimtadienio ar mergvakario progomis, kuomet vienoje vietoje susirenka visas merginų būrys. Įsivaizduok: gurkšnoji sau atšaldytą šampaną mergaičių būryje ir gali visiškai atsipalaiduoti, nes puikia tavo išvaizda greito makiažo namuose pasirūpins profesionali visažistė.

Norėtum išbandyti greito makiažo paslaugą? Naujose patalpose įsikūrusios „MakeUp2go” merginos nuo šiol pasirengusios tau padėti ne tik savaitgaliais, kuomet reikia pasigražinti prieš vakarėlius, ėjimą į klubą, draugo gimtadienį ar mergvakarį, bet ir darbo dienomis, kuomet norisi puikiai atrodyti prieš svarbų dalykį susitikimą.

„Kiek laiko užima profesionalaus makiažo padarymas ir kodėl kaina už šią paslaugą yra tokia nedidelė?“ - tikriausiai svarbiausi klausimai, kurie iškyla kiekvienai, norinčiai išbandyti greito makiažo paslaugą. Į šiuos klausimus mums atsako „MakeUp2go” meistrės Simona Pušinskaitė ir Lina Basovienė

Kodėl tai vadinama „greito makiažo“ paslauga? Kiek laiko užtruka visas procesas?

Įgudęs ir susikaupęs profesionalas, reikalui esant, makiažą gali padaryti ir per 10 minučių. Anot vienos ilgai televizijoje dirbančios specialistės, būna akimirkų, kuomet makiažui prieš eterį turime 5 minutes laiko – susikaupi ir padarai. Žinoma, kuo ilgiau trunka makiažas, tuo labiau galima „šlifuoti“ jau padarytus žingsnelius ir tiesiog pasikalbėti su klientu, tačiau tam, kad makiažas būtų puikus, geram specialistui tikrai nereikia valandos.

Palyginus su kitų visažisčių kainoraščiu, Jūsų teikiamos paslaugos kaina gerokai mažesnė. Kodėl?

Taip, daugelį glumina nedidelė greito makiažo paslaugos suma. Dar nedrįstančios išbandyti šią naują paslaugą merginos baiminasi, jog makiažo eigoje bus dedamos ne visos reikalingos priemonės, ar abejoja jų kokybe. Galime nuraminti – makiažas atliekamas profesionalia „Make Up For Ever“ kosmetika ir makiažo darymo eigoje yra naudojamos visos reikalingos priemonės, kad makiažas būtų kokybiškas ir laikytųsi kuo ilgiau.

Galbūt neaukšta kaina susijusi su patirties stoka? Ar makiažą atlieka profesionalios visažistės?

MakeUp2go dirbančios vizažistės yra tarptautinės grimo akademijos absolventės, turinčios didesnę nei dviejų metų darbinę patirtį. Dirbančios su žinomais fotografais, dirbančios grožio salonuose, darančios makiažus žurnalams, reklamos fotosesijoms.

Ar merginos gali pasirinkti ko konkrečiai nori? Juk vienoms makiažas - tai ryškios spalvos, o kitoms – subtilus veido bruožų paryškinimas.

Žinoma, kad gali. Visų pirma, kokybiško makiažo pagrindas yra odos ir veido bruožų sutvarkymas (trūkumų paslėpimas, veido modeliavimas specialiomis priemonėmis). Sutvarkyta veido oda ir bruožų korekcija – pagrindinė makiažo dalis. Kiekvienas makiažas yra daromas atsiklausus klientės, kokio ji rezultato tikisi ir kaip yra įpratusi dažytis. Makiažo darymo eigoje klausiame ar pakankamas ryškumas, ar reikia paintensyvinti ir pan. Lietuvoje „MakeUp2go“ yra organizavę grožio rekordą (vienu metu daugiausia grimuojamų merginų rekordas). Norėjome atkreipti dėmesį į neskoningo, per ryškaus makiažo problemą Lietuvoje.

Tai visgi, kodėl kaina nėra didelė?

Šis projektas yra kuriamas merginų ir moterų patogumui, jis orientuotas būtent į jų poreikius - dažniau atrodyti kokybiškai ir patraukliai. Juk kuomet norime susitvarkyti dantis ar plaukus, visuomet kreipiamės į specialistą, o tai, kas labai svarbu – veidą – dažnai paliekame savo rankoms ir nusiviliame neturėdamos trokštamo rezultato. Nedidelė paslaugos kaina yra skirta tam, kad moterys profesionalaus makiažo paslauga galėtų naudotis dažniau, nei leistų sau šį malonumą grožio salone.

Siūlome pasižiūrėti ir įvertinti „MakeUp2go” merginų darbą!


Užsakymo nr.: PT_60488693

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis