T. Banks įvaizdžio dalis – plaukų metamorfozės (foto+apklausa)

Apie manekenės, verslo liūtės Tyros Banks grožį nesustojama kalbėti daugiau nei dešimt metų. Todėl, natūralu, plaukų priežiūra ir formavimas, kaip ir kūno linijų priežiūra, Tyrai tapęs kasdieniu ir vienu svarbiausių darbų.

Tyros Banks plaukai, kaip ir daugelio kitų garsių moterų, beveik kasdien „kankinami“ stilistų, todėl modelis turbūt galėtų išleisti atskirą knygą – šukuosenų albumą: ji išbandė begalę plaukų formavimo būdų, pradedant kirpčiukais ir tiesiais ilgais plaukais, baigiant „Kare“ kirpimu.

Elegancija ir moteriškumas - pagrindiniai Tyros ginklai ne tik podiumų, bet ir verslo pasaulyje. O klasika vadinamos garbanos atrodo itin elegantiškai ir susisukti jas galima paprastai bei greitai. Turbūt dėl šios priežasties stambios, natūraliai atrodančios garbanos yra viena mėgiamiausių Tyros Banks šukuosenų.

2012 m.:

Viena iš Tyros surištų plaukų akcentų – atidengta kakta. Tai pavyzdys toms, kurios dėl neaiškių priežasčių slepia aukštą ir dailią kaktą po plaukų sruogomis. Beje, jei jau slepi kaktą – tai slėpk stilingai: kirpčiukai šiuo metu ypač madingi!

2010 – 2011 m.:

Savo aprangos stiliumi Tyra ne itin išsiskiria iš kitų elegantiškųjų garsių moterų. Tačiau manekenės plaukai ir formuojamos šukuosenos, priešingai nei oponenčių, tampa vienu pagrindinių stilingų įvaizdžio akcentų. Eksperimentuok ir tu: tiesink, suk plaukus, rišk kuodelį, arklio uodegėlę, suformuok kirpčiukus.

2009 m.:


Tyros Banks interviu gali rasti naujame „Cosmopolitan“ vasario mėnesio numeryje!

Nuotraukos: Sipa, Reuters, AFP agentūrų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis