Kuo arbatžolės naudingos tavo grožiui?

Arbata turi teigiamų savybių ne vien organizmo veiklai, bet ir tavo grožiui. Arbatžolėmis, jų nuovirais gali atgaivinti savo plaukus, veido ir viso kūno odą.

Kaip arbatą pritaikyti plaukams?

* Jei tavo plaukai sausi, skalauk juos silpnu žaliosios arbatos nuoviru. Taip plaukai įgaus blizgesio ir taps daug puresni.

* Riebiems plaukams rekomenduojamas mišinys: stiklinė užplikytos žalios arbatos, 30 g. degtinės ir šlakelis citrinos sulčių. Gautu skysčiu sudrėkink plaukus po plovimo, tačiau nebenuskalauk.

* Nori, kad šukuosena laikytųsi ilgiau? Prieš formuodama plaukus, sudrėkink juos atvėsusia plikyta arbata.

Arbata į pagalba jautriai odai

* Nuovargį išduodančius patinusius akių vokus tepk grietine, sumaišyta su panaudotomis arbatžolėmis. Masę ant veido odos laikyk ne ilgiau 10 minučių!

* Jei tavo oda jautri – makiažą nuvalantį losjoną iškeisk į silpną arbatos nuovirą. Taip puikiai nuvalys kosmetiką nesudirgindama odos.

* Jei veidą „papuošė“ spuogai dėl odos uždegimo – įtrink ją raudonosios arbatos nuoviru.

* Reguliariai plauk veidą pasūdytos žaliosios arbatos nuoviru. Oda atrodys „šviežesnė“ nei įprastai.

Arbatos vonios – atgaiva viso kūno odai

* Ar mėginai odą tonizuojančias arbatos vonias? Tereikia puodelyje verdančiu vandeniu užpilti keturis šaukštelius arbatos ir palikti dešimčiai minučių, kol užsiplikys. Tuomet supilk arbatą į vonią ir mėgaukis!

* Arbata gali išgelbėti ir nuo smarkaus prakaitavimo: 4 arbatžolių šaukštelius puode užpilk vandeniu ir virk keletą minučių. Tuomet atvėsink skystį ir jį panaudok kaip voneles prakaituojančioms pėdoms ar rankoms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis