Kada vyrams atrodome negražios?

Dažnai kartojame, jog rūpinamės savo grožiu pirmiausiai dėl savęs. Tačiau, pripažinkime, galiausiai visos norime patikti ar netgi įtikti vyriškosios lyties atstovams. Tad kaip nepersistengti puošiantis? Cosmo klausė vaikinų, kas juos trikdo moterų išvaizdoje ir kokios detalės atgraso labiausiai. Štai kokių atsakymų sulaukėme!

Kas vyrams itin nepatinka moterų išvaizdoje?

Edvardas, 25 m.

Nepatinka, kai panelė pasipuošia „Gucci“ bateliais, „Louis Vuitton“ rankine, „Armani“ akiniais, „Burberry“ šaliku, „Dolce & Gabbana“ džinsais ir važiuoja su troleibusu. Tuomet pagalvoju : „Tai kur tuomet tavo Bentlis???“. Ir dar, be abejonės, negražiai atrodo slaviško tipo „make - up'as“ ir stiliukas: turiu omenyje rožinį lūpdažį, tigrines kelnes, rožinę tinklinę palaidinę, ryškiai geltoną liemenėlę po ja ir t.t...

Tomas, 27 m.

Man nepatinka per didelis makiažo kiekis, kuomet pasidaro sudėtinga įžiūrėti tikrąjį merginos veidą. Ir ypač tais atvejais, kai mergina būna pasidažius „tep lep“ metodu: tada iš arti galima įžiūrėti didelius pudros plėmus. Negražiai atrodo merginos, dėvinčios tinklines pėdkelnes. Be abejonės, jokiems vyrams nepatinka apsileidusios moterys, kurios, akivaizdu, neskiria nei trupučio dėmesio sau.

Justas, 24 m.

Pirmiausia man nepatinka netikros blakstienos, kurios atrodo ne tiek juokingai, kiek graudžiai. Antras dalykas – tai išpaišyti antakiai. Jie turi būti tik šiek tiek paryškinti, bet ne nutapyti kaip Mikutavičiaus paveikslai.
Trečias dalykas – pudra. Ypač juokingai atrodo tos merginos, kurios nemoka tolygiai jos paskirstyti ant veido ir palieka kontrastingas žymes prie plaukų linijų, ausų, na ir, žinoma, baltą kaklą.
Ketvirta: dirbtinis įdegis – pigus būdas pigiai atrodyti.
Apranga: jei aš susižaviu gražia mergina ir ji nešioja „Ugg'us“, reiškia tik vieną – ate, mano proteli. Taip pat tikrų vyrų netraukia ir kitų pigių (kitaip vadinamų – madingų) išplitusių aksesuarų nešiojimas. Pavyzdžiui, rankinės, šalikėliai, striukės, kelnės, sijonai... Moterys turi išsiskirti, bet nesusilieti į avių bandą, konkuruojančią tarpusavy.

Dainius, 41 m.

Nepatinka moterys, kurios „neturi“ namuose veidrodžio.

Simonas, 25 m.

Nieko nėra blogiau nei neplauti plaukai, makiažo perdozavimas (kai veidas net įgauna atspindį), „netikri“ antakiai, blizgučiai ant veido, blakstienų, dantų ar kitur... Auskaras bamboje, mano nuomone, tikrai nebegražu. Bet nieko nėra baisiau nei po drabužių kyšančios kelnaitės!

Imantas, 24 m.

Makiažo pertekliui – ne! Soliariumuose persikaitinusios merginos taip pat neatrodo gražiai. Nepatinka, kai aprangoje visi rūbai itin aptempti ir tai, kad kai kurios mėgsta apnuoginti didžiąją dalį savo kūno. Svarbiausia, kad mergina būtų išsaugojusi natūralumą, stilingai ir ne per ryškiai rengtųsi, prisižiūrėtų.

Donatas, 24 m.

Nežavi netvarkinga išvaizda: tai liečia neprižiūrėtus plaukus, dantis bei nagus. Taip pat negražu kai dieną merginos būna pasidariusios vakarinį makiažą. Ypač prastai atrodo kai merginos nešioja drabužius, kurie yra originalo kopijos. Ypač, kai žinai, kad ji uždirba vidutinę algą, o vaikšto apsirengusi „Versace“...

Andrius, 23 m.

Man labai nepatinka, kai panelės smarkiai išsipešioja antakius ir vėliau juos „nusipiešia“. Antras dalykas, kuris nepatinka, tai priklijuotos blakstienos.

Nerijus, 25 m.

Man asmeniškai labai nepatinka, kai mergina rengiasi ne taip, kaip jai tinka, nes galvoja „visos taip rengiasi, tai reikia ir man“. Nesąmonė, labai nuobodu ir neįdomu. Su makiažu problema atsiranda tuomet, kai jį naudoja ne vien tam, kad paryškintų veido bruožus, o nusipieštų veidą iš naujo.
Man ypač nepatinka, kai merginos įsideda lęšius, dėl kurių akių spalva atrodo nenatūraliai. Žinoma, neužskaitau ir tigrinių drabužių.

Justinas, 24

Plaukų, šukuosenos netvarkingumas, nesutvarkyti nagai, nešvarūs batai, oranžinė, „persoliariuminta“ oda, egipto žemės netolygus paskirstymas (kuomet akivaizdžiai matosi netvarkingas perėjimas nuo veido odos link kaklo).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis