Šukuosena, kai plaukai „neklauso“ (foto)

Būna dienų kaip tyčia, kai plaukai „žiūri“ į skirtingas puses ir nežinia kaip juos sutvarkyti. O išbėgti iš namų reikia taip greitai... COSMO siūlo šukuoseną, kuri išgelbės tave tokioje nepalankioje situacijoje.

Iššukavusi plaukus atskirk viršutinių plaukų sruogas ir jas susek viršugalvyje. Greta kaklo taip pat atskirk ploną sruogelę – jos prireiks šukuosenos darymo pabaigoje. Likusius plaukus suvelk šukuosenos formavimo šukomis. Tam, kad ilgiau laikytųsi, gali papurkšti plaukų laku.

Suveltos dalies plaukų galiukus susuk į vidų ir tvirtai prisek plonais segtukais.

Tuomet imk viršutines plaukų sruogas, kurias buvai susegusi, ir šukuok ant suvelto „kuodelio“, kad paslėptum vėlimo nelygumus ir išsipešiojusius plaukus. Plona gumele surišk plaukus po suveltu kuodeliu taip, kad jo nebesimatytų. Tam, kad lygiai sušukuoti plaukai neišsisklaidytų, supurkšk juos laku.

Paskutinis žingsnis – greta kaklo paliktą plaukų sruogą apvyniok aplink gumelę taip, kad ji taip pat nesimatytų. Sruogos galiukus užkišk už gumelės. Dailus lankelis prilaikys plaukus ir padės šukuosenai išsilaikyti visą dieną.

Nuotraukos Gyčio Vidžiūno.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis