Ateities plaukų dažai COLORINSIDER

Vienas iš sparčiausia augančių profesionalios plaukų priežiūros ženklų MATRIX dabar siūlo naujovę plaukų dažymo srityje – COLORINSIDER – permanentinius plaukų dažus be amoniako. Dabar šių profesionalių dažų yra ir Latvijoje (Lietuvoje, Estijoje) – teiraukitės grožio salonuose ir kirpyklose.

COLORINSIDER inovatyvi technologija užtikrina modernų dažymo rezultatą, pačią geriausią plaukų apsaugą ir komfortą dažymo proceso metu. Be to, šie dažai yra už labai patrauklią kainą – tai naudinga tiek kirpėjams, tiek jų klientams. Kuo COLORINSIDER dažai ypatingi?

- Inovatyvi technologija: COLORINSIDER įleidžia dažų pigmentus tiesiai į plauko centrą nauja patentuota technologija – COLOR INJECTION OIL DELIVERY SYSTEM (ODS). Šios technologijos pagrindas – aliejus, kuris pristato dažų pigmentus į plauko centrą, tik šiek tiek praverdamas plauko kutikulą. Į tradicinius permanentinius dažus dedamas aliejus, kad užtikrintų plauko priežiūrą, bet šiuose dažuose jis yra varomoji jėga, padedanti dažų pigmentams patekti giliau į plauką. Ši unikali technologija yra patentuota ir priklauso L’oreal grupei, todėl konkuruojančios įmonės neturi galimybės jos naudoti savo plaukų dažuose.

- Modernūs dažai: COLORINSIDER leidžia išgauti aukštos skiriamosios gebos tonus, kurie ilgai išlieka ir yra įsotinti. Plaukai po dažymo – žvilgantys, lygūs ir atrodo sveikai. Kirpėjai gali maišyti ir derinti tonus iš plačios tonų paletės, kurdami nepakartojamus plaukų dažus kiekvienam klientui. Vėsūs šviesūs, ryškiai rausvai rudi ar tamsiai rudi tonai – pasirinkite tinkamiausius. Be to, su COLORINSIDER jūs galite įgyti net iki 3 tonų šviesesnius plaukus.

- Pati geriausia plaukų apsauga: ODS technologija leidžia pigmentui patekti į plauką tik šiek tiek praveriant plauko kutikulą, todėl darydamas žymiai mažesnį neigiamą poveikį kutikului. Todėl COLORISNIDER – žymiai labiau saugo plaukus nei tradiciniai permanentiniai dažai amoniako pagrindu. Plaukai po dažymo išlieka minkšti, žvilgantys ir atrodo sveikai.

- Komfortas: Kadangi COLORINSIDER nėra amoniako, jie užtikrina komfortą tiek kirpėjui, tiek klientui. Dažai neerzina galvos odos ir neturi nemalonaus amoniako kvapo, todėl dažymo procesas – labai malonus.

Dabar jūs turite puikią galimybę įgyti idealią plaukų spalvą, pagerinti plaukų išvaizdą ir mėgautis patogiu dažymo procesu. Ir visa tai – tik su COLORINSIDERMATRIX!

Prisijunk prie mūsų Facebook puslapio http://www.facebook.com/MatrixLietuva ir sužinok viskas naujienas pirma!

Užsakymo nr.: PT_60928473

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis