4 receptai su soda jautriai odai

Ar žinojai, kad soda gali pasitarnauti ne tik virtuvėje, bet ir atliekant grožio procedūras? COSMO pateikia sodos pritaikymo būdus kūno priežiūros receptuose.

Jautriai odai

Jei tavo oda sudirgusi ir paraudusi, pasiruošk sodos vonią. Į šiltą vandenį tereikia įberti kelis šaukštus sodos. Tokiu mišiniu pripildytoje vonioje gulėk ne ilgiau nei 15 minučių ir, galiausiai, nepamiršk gerai nusiprausti po dušu, kad nuplautum sodos likučius nuo odos. Toks būdas tiks odos nuraminimui ypač vasaros pradžioje, kai ima kankinti pirmieji vabzdžių įkandimai ar persikaitinus saulėje.

Tavo plaukams

Stiprios koncentracijos šampūnas gali neigiamai paveikti jautrią galvos odą: ją sudirginti, sukelti niežulį ir paraudimą. Jei tokio tipo plaukų priemonę naudoti privalai, tuomet šampūną sumaišyk su soda. Iš virtuvės atkeliavusio ingrediento paskirtis „nugesinti“ rūgštį, todėl jis sušvelnins „piktų“ šampūno sudedamaųjų dalių poveikį. Taigi, toks kokteilis plauką nuvalys jo nepažeisdamas, o ir dėl galvos odos sudirgimo galėsi nebesijaudinti.

Šerpetojančiai odai

Namų sąlygomis gali pasigaminti kūno šveitiklį: sumaišyk sodą su kremu ir masažuodama trink mase vietas, kuriose lupasi oda. Toks šveitiklis pašalins dėl šerpetojimo styrančias odeles. Beje, kremo ir sodos junginys puikiai suminkštins pėdų kulnus.

Vietoje dezodoranto

Ryte pastebėjus, jog baigėsi dezodorantas, būni apimta panikos? Alternatyva tikrai yra! Be to nemalonų kvapą ir dezodorantų aromatas ne visuomet tobulai užgožia.. Išsigelbėjimo formulė paprasta kaip 2x2: pažastis pabarstyk sodos milteliais –  jie sugers ir kvapą ir prakaitą. Deja, tai laikina priemonė, kuri neapsaugos nuo prakaitavimo diskomforto visą dieną taip efektyviai, kaip norėtųsi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis