Išsirink šukuoseną pagal savo veido formą

Niekaip nerandi tinkamo kirpimo, kuris būtų ne tik madingas, bet ir tiktų prie veido formos? COSMO siūlo žvilgtelėti į šiuo metu stilingiausias žinomų moterų šukuosenas ir pagaliau rasti tą vienintelę.

Bob šukuosena

  Ši šukuosena ypač pamėgta žvaigždžių (Brittany Snow, Nicole Richie, Nicole Kidman), o tuo pačiu ir viena stilingiausių šių metų šukuosenų. „Bob“ kirpimas tau tiks, jei tavo veidas širdies ar kvadratinės formos ir, žinoma, tuo atveju, jei tavo plaukai ilgesni nei pečiai bei esi pasiryžusi juos patrumpinti.
Berniukiškas kirpimas

Nors Charlize Theron šią šukuoseną turėjo pasidaryti dėl filmo vaidmens, tačiau, greičiausiai, su jos šukuosenos pasikeitimu ir prasidėjo masinė berniukiško kirpimo mada. Taigi, jei tavo veidas ovalus – ši šukuosena kaip tik tau.


Ilgų plaukų ir kirpčiukų tandemas

 Lea Michele puikus pavyzdys norint įrodyti, kad ilgi tiesūs plaukai ir kirpčiukai puikiai tinka prie kvadratinės formos veido. Jei tavo veidas širdies formos ir beprotiškai nori „įsigyti“ kirpčiukus – jokių problemų, nes ši šukuosena tiks ir tau.

Iškarpyti plaukai

Klasika tapusi šukuosena taip pat populiari žvaigždžių tarpe (Kirsten Dunst, Jennifer Lopez, Britney Spears). Toks kirpimas dera prie apvalios bei kvadratinės veido formos. Beje, iškarpyti plaukai vizualiai prailgina veidą.

Nuotraukos: www.dailymakeover.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis