Revoliucija estetinėje kosmetologijoje – „Vampyro procedūra“

Tai vienas iš nedaugelio procedūrų, kurioje nėra naudojama jokia chemija, o naudojamas tik paties kliento apdirbtas kraujas. Ar kada nors susimąstėte, kodėl vampyrai taip ilgai gyvena? Mistika... bet ne iš piršto laužta.

Tai – odos ląstelių atkūrimas. Ši procedūra padeda sumažinti tiek gilias, tiek smulkias raukšles, oda atgauna spindesį, spalvą, tonusą, gydo spuogus, alergijas ant veido, be to, turintiems problemų su plaukų slinkimu – taip pat nepakeičiama procedūra, skatinanti jų augimą, stiprinanti plaukų šaknis.

Pasak žiniasklaidos, aktorė Angelina Jolie reguliariai darosi šias procedūras, kitaip dar vadinamas „drakulos patempimu“. Visai neseniai tokį atsijauninimo būdą išmėgino ir populiarioji Kim Kardashian.

Kaip viskas vyksta?

Iš kliento paimtas kraujas centrifūguojamas ir atskiriama plazma, kurioje lieka didelė trombocitų koncentracija (5 - 6 kartus didesnė nei įprastai). Juose yra gausu ląstelių augimo faktorių, kurie stimuliuoja žmogaus kamienines ląsteles, intensyviai gebančias atjauninti, „gaminti“ audinius. Ši, prisotinta trombocitais plazma, ir yra sušvirkščiama į paodį.

Fiziologiniu požiūriu, šis metodas pranašiausias. Iki šiol mezoterapijoje ir užpildams naudojamos medžiagos buvo dirbtinės. Na, o šioje kraujo plazmos procedūroje pagrindinė veiklioji medžiaga yra to paties žmogaus kraujas. Tai sumažina komplikacijų, alerginių reakcijų riziką. Šios naujovės pliusas – jokių pašalinių medžiagų, tik tai, ką gamina jūsų organizmas.


Į COSMO skaitytojų klausimus atsako Med. Kosmetologė Laura Sereičikienė.

Nori užduoti savo klausimą kosmetologei? Tai gali padaryti užpildydama formą ČIA. Dėl privačių konsultacijų kreiptis telefonu: 861630178Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis