Koks makiažas tinka nešiojant akinius?

Esminės makiažo taisyklės nosį pabalnojus akiniais išlieka tos pačios, tačiau turėtum paisyti ir keleto specifinių rekomendacijų. Viskas tam, kad žvilgsnis išliktų mielas ir žavus, o akinių lęšių kuriamos optinės apgaulės neišryškintų makiažo trūkumų.

Universalūs makiažo po akiniais patarimai 

* Makiažas po akiniais atrodo ryškesnis nei yra iš tikrųjų, todėl verčiau neeksperimentuok su drąsiomis, sodriomis spalvomis, vadovaukis principu „geriau mažiau, nei per daug“.

* Jei tavo akinių rėmeliai ploni, akių apvadų liniją brėžk kuo plonesnę, patogi

ausia tai padaryti ne kontūriniu pieštuku, o makiažo flomasteriu. Kiek sodresnę kontūro liniją gali brėžti tik tuo atveju, jei tavo akinių rėmeliai stori.

* Itin atidžiai prižiūrėk antakių liniją – antakiai visada turėtų būti nepriekaištingos formos, jei reikia, juos šiek tiek paryškink pieštuku.

*

Jei tavo akinių rėmeliai juodi, makiažas turėtų būti kuo natūralesnių spalvų.

* Makiažo eksperimentų vieta – tavo lūpos. Kadangi akims turi rinktis ramesnius šešėlių atspalvius, lūpas gali ryškinti kaip tinkama!

Maybelline Color Whisper, 27,99 LtJei esi trumparegė

* Po akiniais tavo akys atrodys smulkesnės, mažesnės. Todėl turėtum rinktis ryškesnių spalvų šešėlius.

* Darantis dieninį makiažą, tavo akių spalvą atitinkanti kontūrinė linija suteiks žvilgsniui išraiškingumo, gyvumo. Vakariniam makiažui gali rinktis ir juodą, ryškesnę kontūro liniją.

* Kad žvilgsnis atrodytų skaidresnis, po antakiais patepk šiek tiek šviesaus makiažo pagrindo kremo, gali šią vietą padažyti šviesiais balkšvais šešėliais (tik gerai išsklaidyk, kad nesimatytų potėpio linijos).

* Tušą rinkis itin atidžiai, po akiniais jis turėtų būti itin kokybiškas. Geriausia – hipoalerginis, gali būti blakstienas tankinantis, užriečiantis, bet ne ilginantis - blakstienos neturėtų liesti akinių stiklų. Tepk tik 2–3 sluoksnius. Beje, ir rinkis tik juodą tušą.

Jei esi toliaregė

* Akiniai pastebimai didina tavo akis. Todėl makiažui geriau rinktis matinius, neryškius šešėlius.

* Itin atsargiai brėžk akių apvadų liniją - ji turėtų būti plonutė ir jokiu būdu ne per ryški. Geriausia – daryk tai tamsiais akių šešėliais: plokščio makiažo teptuko šerelius sudrėkink, padažyk jų galiukus į šešėlius, brūkštelk per servetėlę, kad nuvalytum šešėlių perteklių, ir tada brauk lygų ploną apvadą palei apatinių ir viršutinių blakstienų liniją.

* Renkantis tušą galioja tos pačios taisyklės, kaip ir trumparegėms: gali blakstienas tankinti, riesti, bet verčiau atsispirk pagundai jas ilginti. Gali rinktis ne tik juodą, bet ir kitų spalvų tušą.

Jei turi astigmatizmą

* Jei tavo akiniai koreguoja astigmatizmą, gali dažytis ir ryškiau. Tik venk pernelyg tamsių, pilkų, mėlynų atspalvių, taip pat žydros kad žvilgsnis netaptų pernelyg ryškus.

* Tušą rinkis atidžiai, jis neturėtų sulipdyti blakstienų, taip pat geriau jų neilgink, kad neliestų akinių stiklų. Gali rinktis tiek juodą, tiek spalvotą tušą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis