Kaip atsikratyti strazdanų?

Šiltasis sezonas dar tik prasidėjo, o aktyvios saulės spinduliai jau nubučiavo veido odą? COSMO sako, jog strazdanos – išskirtinis ir labai gražus bruožas. Deja, dauguma jautrios odos merginų mano visiškai atvirkščiai. Taigi, šį kartą apie strazdanėlių balinimo būdus.

Prieš ruošdamasi strazdanų naikinimo procedūroms turėtum žinoti, kad šlakai nedings visam laikui, sekantį pavasarį jie ir vėl išryškės. Tačiau, jei negali su šia veido puošmena susigyventi, teks imtis laikinų strazdanas balinančių priemonių.

Tokias grožio procedūras atlikti reikia ne tik išryškėjus strazdanoms – jas taip pat reikėtų kartoti ir šaltojo sezono metu, kuomet saulė nėra tokia aktyvi. Beje, nepamiršk, jog negalima visų naikinimo būdų griebtis vienu metu: juk vienos priemonės sausina odą, o kitos gali ją laikui bėgant net ir pažeisti.

1. Virdama ryžius neišpilk likusio vandens: stiklinę ryžių nuoviro sumaišius su stikline citrinų sulčių gausi strazdanas balinantį mišinį. Juo reguliariai plauk veidą.

2. Visiškai paprastas būdas naikinti strazdanas: agurko minkštimu ištrink veido odą ir po dvidešimties minučių masės likučius nuplauk šiltu vandeniu. Arba sutarkuok neluptą, bet gerai nuplautą agurką, sumaišyk su šaukštu kefyro ir pirštų galais gautu mišiniu ištepk veido odą. Kaukę nuplauk taip pat po 20 minučių.

3. Tam, kad strazdanėlių bent jau neatsirastų daugiau, naudok kokybiškus kremus nuo saulės su SPF filtrais. Pavyzdžiui, naudodama „BB“ kremą, kuris taip pat turi SPF filtrą, ne tik apsaugosi savo odą, bet kremas atliks ir makiažo pagrindo darbą – oda įgaus natūralų atspalvį bei šiek tiek užmaskuos šlakus.

Taip pat rekomenduojama namuose veido odą patepti keliais kremo sluoksniais, o šiam susigėrus veidą padengti pudra. Tai bus tarsi apsauginis sluoksnis, stabdantis aktyvios saulės poveikį.

4. Susmulkink džiovintus lauro lapus ir tris šaukštelius suberk į 200 gramų degtinės. Tokį mišinį kambario temperatūroje palaikyk kelias dienas. Vėliau juo valyk veidą, tačiau ne daugiau nei porą kartų per savaitę. Ypač sausos odos savininkėms nederėtų mėginti šio būdo.

5. Kaip balinančią priemonę gali naudoti salierų (arba ridikų) sultis. Jas, žinoma, teks išsispausti namuose, sultimis ištepti veido odą ir po 15 – 20 minučių šiltu vandeniu nuplauti veidą.

6. Smulkintas petražolęs užplikyk verdančiu vandeniu (du šaukštus užpilk stikline vandens), o po kelių valandų „arbatą“ išpilstyk į ledukų formeles ir sudėk jas į šaldymo kamerą. Sušalusius ledukus vedžiok po odą kelis kartus per dieną. Pats petražolių nuoviras turi balinančių savybių, todėl gali juo plauti veidą kelis kartus per dieną. O ledukai aktyvuoja odos ląstelių energinius procesus, teigiamai veikia mimikos raumenis bei mažina patinimą. Taigi: petražolės + ledukai = dvigubas poveikis!

7. Nors šviežių braškių sezonas dar neprasidėjo, tačiau turi žinoti, jog ir šios uogos turi balinančių savybių: trintomis braškėmis gali naikinti ne tik strazdanėles, bet ir balinti nuo tamsių lako spalvų pageltusius nagučius. Beje, šlakus balinančią kaukę gali pasidaryti ir iš pusės sutarkuoto saldžiojo pipiro.

Taip pat rekomenduojama rinktis tokias kosmetikos priemones, į kurių sudėtį įeina greipfruitų, petražolių ekstraktas, vaisių rūgštys. Tačiau kovoti su strazdanomis gali ne tik išoriškai: reguliariai vartok vitaminą C.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis