Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Kreidelės plaukams: spalvinga šukuosena vienai dienai

Tausoji natūralų plaukų grožį, tačiau norėtum atnaujinti savo įvaizdį bent vienam vakarui? COSMO siūlo paįvairinti plaukų spalvą specialiomis kreidelėmis, kurios, skirtingai nei plaukų dažai, pagamintos ne cheminiu pagrindu, o pasirinkta laikosi tik iki sekančio plaukų trinkimo.

Spalvotomis kreidelėmis plaukus nusidažyti gali kiekviena mergina: visai nesvarbu, tavo plaukai šviesūs ar esi tamsiaplaukė. Tiesa, kreidelėmis dažant tamsius plaukus, tonas gali būti ne toks intensyvus. Todėl, prieš tai juodaplaukėms, šatenėms ar raudonplaukėms patartina plaukus sudrėkinti.

Kaip kreideles naudoti?

Plaukus suskirstyk į plonas sruogas, kurias norėsi nuspalvinti. Tuomet jas sudrėkink (šviesiaplaukėms to daryti nereikia) ir, mūvėdama pirštinaites, įtrink pasirinktų spalvų kreidelėmis. Taip gali nudažyti ir visus plaukų galiukus, sukurdama ombre stilių, tačiau efektas nebus toks pats, kaip dažant plaukų dažais.

Baigusi dažymą leisk plaukams gerai išdžiūti. Merginos, išbandžiusios plaukų spalvinimą kreidelėmis, rekomenduoja galiausiai plaukus ištiesinti arba susukti specialiomis žnyplėmis, antai kreidelių spalva įsigeria ir laikosi kiek ilgiau. Nepamiršk, jog drėgnų plaukų negalima kaitinti – šitaip juos tik sudeginsi. Spalvinga šukuosena laikysis iki pirmo – antro plaukų trinkimo (priklausomai nuo įsigytų kreidelių).

Kur įsigyti?

Deja, girdėti apie kreidelių platinimą grožio priežiūros prekių parduotuvėse Lietuvoje dar neteko. Tačiau jas gali užsisakyti lietuviškuose internetiniuose puslapiuose arba parsisiųsti iš užsienio: tokiose e – parduotuvėse kaip „Ebay“ už kelių kreidelių rinkinuką sumokėsi vos porą dolerių. Žinoma, gali įsigyti ir kreidelių rinkinį, kurio paletę sudaro 6, 12, 24 ar 36 tonai.

Nuotraukos: www.tumblr.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?