Pavasario/ vasaros šukuosenų TOP 5

Pavasario, vasaros metu visuomet norisi atsinaujinti, pademonstruoti savo grožį, pasikeisti. Drabužinės turinys jau daugiau – mažiau performuotas, tad beliko pasidaryti naują šukuoseną! Kokie kirpimai madingi šį sezoną?

1. Ilgi kirpčiai. Jei nenešioji akinukų, rinkis ilgus kirpčiukus – juos patogiau formuoti, visuomet gali susisegti šone ar netgi supinti. Beje, kirpčių neprivalai tiesinti specialiomis žnyplėmis kasdien, formuoti rekomenduojama su putomis plaukams ir panašiomis formavimo priemonėmis, o ir kiek suvelti plaukai prideda žavesio!

Karen Walker


2. Kirpčiai iki pusės kaktos. Tokį kirpimą reikėtų derinti prie veido formos, tačiau tokie kirpčiukai ne tik madingi – saulei „čirškinant“ prakaituojame, o trumpi kirpčiukai niekada neprilips prie kaktos, neleis riebaluotis odai kaktos srityje.

Aminaka Wilmont

3. Ilgi plaukai. Klasika, ne kitaip. Jei nesijauti tokia moteriška, kokia norėtum būti, tuomet plaukus reikėtų paauginti. O tam, kad paįvairintum šukuoseną ir neapsunkintum galvos – šiek tiek iškarpyti.


4. „Bob“. Apie šį kirpimą kalbėjome visai neseniai – tai vienas populiariausių kirpimų, topuose besilaikančių nebepirmą sezoną. Paprasta, gražu, patogu!

Roksanda Ilincic

5. Berniukiška šukuosena. Išraiškingų veido bruožų savininkės gali drąsiai kirpti ilgus plaukus. Berniukiškas kirpimas ne tik  madingas šį sezoną, išryškins tavo bruožus, bet ir leis komfortabiliai jaustis karštą dieną.

Phillip Lim

Nuotraukos: www.style.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis