Kaip depiliuoti bikini zoną? Atsako Med. kosmetologė

Kokiomis priemonėmis depiliuoti bikini zoną? Ką daryti, kad po plaukelių šalinimo intymioje vietoje oda nebūtų sudirgusi? Į COSMO skaitytojų klausimus atsako bei rekomendacijomis dalinasi Med. Kosmetologė Laura Sereičikienė.

1. Kaip depiliuoti bikini zoną?

Pats paprasčiausias ir labiausiai paplitęs būdas yra skutimas. Tačiau dažniausiai skutimosi peiliukai labai sudirgina odą, plaukeliai atauga šiurkštesni ir stipresni.
Šiuo metu populiariausia ilgalaikė depiliacija atliekama vašku. Galima įsigyti depiliuojamąjį pleistrą ar vašką, tačiau pačiai depiliuoti bikinio zoną vašku tikrai gana sudėtinga ir nepatogu. Geriausia apsilankyti kosmetikos salone ir šią ne itin malonią procedūrą patikėti specialistui.
Yra didelė pasiūla ir įvairių depiliuojamųjų kremų, putų, kurių sudėtyje esančios medžiagos plaukelius nulaužia prie odos paviršiaus. Tačiau prieš naudodamos šį metodą būtinai atlikite jautrumo testą - nedidelį kiekį priemonės užtepkite ant riešo ar vidinės alkūnės pusės. Tik įsitikinusios, kad neatsirado jokio odos sudirgimo, galite naudoti šią priemonę ir bikinio srityje.
Pastaruoju metu daugelis moterų naudojasi elektriniais depiliatoriais. Tai gana efektyvu, tačiau reikalauja daugiau laiko. Ir, vis dėlto, bikini zonos depiliaciją verčiau patikėti specialistui.

TAIP PAT SKAITYK: Epiliacija... be skausmo?

2. Kai nusiskutu bikini zoną, labai greit atauga plaukeliai. Norėčiau skusti kiekvieną dieną, o ypač, kai artėja vasara, bet labai išberia ir peršti. Kokias priemones rekomenduotumėt naudoti?

Greitas plaukelių ataugimas – natūralus procesas, kadangi plaukelis nupjaunamas, o ne išraunamas. Todėl plauko svogūnėlis lieka nepaliestas ir jis auga sėkmingai toliau. Vis dėlto, jei jums priimtiniausias skutimo metodas, nepamirškite kelių svarbių taisyklių: depiliuojamą vietą švariai nuplaukite ir patepkite specialiu kremu prieš skutimąsi, kuris suminkština plaukelį ir apsaugo odą nuo sudirgimo, naudokitės tik vienkartiniu peiliuku; atsargiai nuskuskite plaukelius pagal jų augimo kryptį, nuplaukite odą vandeniu ir patepkite kremu ar losjonu, skirtu odai po depiliacijos.
Jeigu atlikus depiliaciją peršti odą ar po kelių dienų atsiranda šašeliai ar pūlinukai, kitą kartą žinokite, kad po depiliacijos reikėtų naudoti raminančias priemones, kurių sudėtyje būtų alijošiaus, levandų, medetkų, avižų nuoviro ar ramunėlių.

3. Artėja mano vestuvės, norėčiau gauti patarimų, kaip galėčiau palepinti savo odą. Kokios procedūros būtu naudingos ir būtinos prieš mano didžiąją šventę?

Pirmiausiai – nuoširdžiausi sveikinimai. O patarčiau atlikti procedūras visam kūnui. Pirmiausiai siūlyčiau pasidaryti viso kūno pilingą ir jį pamaitinti kokoso aliejumi. Veidui taip pat tiktų pilingas ir be abejo drėkinančios procedūros, drėkinimas viena iš svarbiausių mūsų odos gyvybės šaltinių.

Būkime gražios ir laimingos!

TAIP PAT SKAITYK: Kaip pasidaryti veido valymą namuose?


Į COSMO skaitytojų klausimus atsako Med. Kosmetologė Laura Sereičikienė.

Nori užduoti savo klausimą kosmetologei? Tai gali padaryti užpildydama formą ČIA. Dėl privačių konsultacijų kreiptis telefonu: 861630178


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis