Vasaros tendencijos: madingi plaukų aksesuarai (galerija)

Aksesuarų pasirinkimas – be galo didelis: akys raibsta nuo žibančių akmenėlių, ryškių spalvų ir paskirčių įvairovės. Auskarų, kaklo papuošalų ar žiedelių, greičiausiai, turi „užgyvenusi“ visą galybę. O ar pakankamai dėmesio skiri plaukų aksesuarams?

Kūno papuošalus derinant prie tam tikro įvaizdžio, atidumo daug nereikia. Kičas – paprasta ir stilinga išeitis. Tačiau situacija su aksesuarais plaukams esti kiek kitokia – modeliuoti skirtingo stiliaus papuošalus gan sudėtinga ir netgi nepatartina. Šiuo atveju, priešingai nei kalbant apie kūno papuošalus, mažiau reiškia daugiau. Taigi, kokie plaukų aksesuarai stilingi ir kaip juos pritaikyti?

TAIP PAT SKAITYK: Kokia skrybėlė tinka pagal veido formą? (galerija)

Vasaros metu be skarelės niekaip neapsieisi! O ir ryšėjimo būdų yra tikrai nemažai. Beje, skarelė gali būti taikoma prie hipiško, „Pin – up“ stiliaus, kasdienių, laisvalaikio drabužių ar netgi vakarinės aprangos ansamblių. Pavyzdžiui, „Pin – up“ įvaizdį sukursi skarelę ryšėdama taip, kad surišimas/ kaspinėlis būtų greta kaktos/ viršugalvyje. O ruošdamasi pasivaikščiojimui ar į paplūdimį, ilgą skarelę tiesiog surišk po palaidais plaukais greta kaklo arba po „arklio uodegėle“, skarelės galams leisdama plevėsuoti vėjyje.

Gėlėmis, plunksnomis, karoliukais, metaliniais elementais ar kitaip dekoruoti lankeliai, plaukų juostelės – vienas karščiausių vasariško įvaizdžio akcentų! Tokie plaukų papuošalai labiau derės prie laisvo stiliaus aprangos.

TAIP PAT SKAITYK: Pavasario/ vasaros mados akcentų TOP 10 (galerija)

Taip pat populiarūs kaspinėliais puošiami aksesuarai. Tačiau šis plaukų papuošalų akcentas stilingas nebe pirmą sezoną, todėl patartina ieškoti naujų segėjimo būdų: pavyzdžiui, kaspiną įsegant po kuodeliu.
Rekomendacija mėgstančioms eksperimentuoti ir kiek ilgėliau „padirbėti“ prie veidrodžio: į kaselę įpink gėlėtą ar plunksnomis puoštą virvelę arba kuodelį papuošk dirbtinėmis gėlėmis ar originaliomis (pavyzdžiui, medinėmis, juvelyrinėmis, rankų darbo) smeigėmis.

Elegantiškumo tavo įvaizdžiui suteiks metaliniai papuošalai, dekoruoti akmenėliais, nėriniais, baltais/ kreminiais karoliukais ar kitais prabangos įspūdį sudarančiais elementais. Vilkėdama vakarinę suknelę, itin tiks į kuodelį įsegta segė, ar smeigtukai, kurių viršūnes puošia metalinės gėlių, drugelių, perlų ar kitokios imitacijos. Mokyklos išleistuvių, diplomų įteikimo ar kitam oficialiam vakarui toks derinys – tiesiog tobulas!

TAIP PAT SKAITYK: Akiniai nuo saulės – pagal tavo veido formą

Nuotraukos: www.tumblr.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis