Kaip lygiai pasidažyti skystu akių kontūru?

Dailiai nupieštas juodas akių kontūras kiekvienos moters žvilgsnį paverčia paslaptingu, seksualiu ir kerinčiu. Tačiau nubrėžti lygią liniją atrodo iš tiesų sudėtinga. COSMO atsakys į klausimą, kaip gražiai nupiešti akių kontūrą, net ir drebant rankoms!

Pirmas žingsnis

Norėdama tolygiai nubrežti liniją skystu akių kontūru ar pieštuku, pirmiausiai pasižymėk linijos pabaigą: nupiešk po taškelį netoli vokų išorinių kampučių. O, tiksliau, pasižymėk vietą, nuo kurios galėtum nubrėžti statmeną liniją link antakio pabaigos.

Tuomet kruopščiai piešk ploną liniją nuo vieno išorinio kampučio link kito ir galiausiai pasiekiant pažymėtą taškelį. Tai pamatinė linija, todėl neprivalo atrodyti idealiai – ją dar teks koreguoti. Piešti liniją bus kur kas paprasčiau, jei primerksi akį ir pirštu patempsi akies voką tam, kad nesusidarytų dažytis trukdančios odos raukšlelės.

Taip pat gali liniją piešti ir ant apatiniojo voko, tačiau nepamiršk, kad taip apibrėžta akis vizualiai susiaurėja ir sumažėja.

TAIP PAT SKAITYK: 10 moters grožio klaidų pagal vyrus

Antras žingsnis

Tuomet nuo viršutiniojo voko linijos pabaigos piešk tiesią liniją tiesiai link vidinio akies kampučio. Nepamiršk prilaikyti įtemptą voką, kitaip linija bus kreiva. Belieka nuspalvinti trikampį primenančių linijų vidų – tuo atveju, jei liko tarpelių, per kuriuos šviečiasi oda.

TAIP PAT SKAITYK: Makiažo hitas – spalvingas akių kontūras (foto)

Trečias žingsnis

Jei reikia, liniją pakoreguok lengvais brūkštelėjimais naudodama kitą, itin ploną teptuką ir skystą akių kontūrą. Galiausiai kontūrą gali padailinti greta jų švelniai vesdama kosmetinį krapštuką.
Nesijaudink, jei pirmasis blynas – kiek prisvilęs. Po keletos kartų jau būsi įgudusi, pasidažysi nepriekaištingai ir vos per porą minučių!

TAIP PAT SKAITYK: Koks makiažas po vakarėlio tinkamiausias? Atsako vizažistė Rita

Nuotraukos: www.pinterest.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis