Prieš ir po: makiažas brunetėms (foto)

Kiekviena mergina ir moteris trokšta gražiai atrodyti kasdien, o makiažas – tai pagrindinis būdas, leidžiantis dailiosios lyties atstovėms išryškinti dailiausius savo veido bruožus. Paprastomis savaitės dienomis reikalingas neiššaukiantis, tačiau efektingas makiažas. Tad šį kartą vizažistė Sandra Didžiokaitė pataria, kaip kosmetikos priemonėmis reikėtų veido grožį pabrėžti brunetėms.

Pirmas žingsnis

Makiažo pagrindu padenk veido odą, tolygiai jį paskirstydama. Ypač svarbu, kad kreminės pudros tonas atitiktų tavo veido spalvą. Jei reikia, odos patamsėjimus ar spuogelius užmaskuok specialiu maskuojančiu pieštuku. Norėdama paslėpti odos blizgesį, veidą gali padengti biria pudra.

Tuomet rudu antakių pieštuku (tonas priklausomai nuo antakių spalvos intensyvumo) paryškink antakių liniją. Tačiau antakiai neturėtų būti per ryškūs, o ir naujos formos jiems suteikti nereikia, užteks šiek tiek pakoreguoti liniją.

TAIP PAT SKAITYK: 4 pamatinės veido odos priežiūros taisyklės

Antras žingsnis

Įtraukusi skruostus rusvų tonų skaistalais šiek tiek paryškink skruostikaulius, skaistalų šepetėliu braukdama viena kryptimi link plaukų augimo linijos.

Dabar beliko skystu akių kontūru pravesti vokų linijas, padažyti blakstienas tušu ir papuošti lūpas ledinuko atspalvių blizgiu ar lūpų dažais. Pritaikyti sau kitą lūpų dažų spalvą gali atkreipdama dėmesį į savo išvaizdos tipą ir jam tinkančią atspalvių paletę, kurią rasi spustelėjusi čia.

PRIEŠ IR PO:

TAIP PAT SKAITYK: Kaip makiažu pakoreguoti bruožus? Atsako vizažistė R. Paukštė

Fotografas – Gytis Vidžiūnas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis