Kaip vizualiai pastorinti lūpas? Atsako vizažistė R. Paukštė

Ar būtina, dažant lūpas, naudoti ne tik dažus, bet ir pieštuką? Ar permanentinis makiažas kenkia jautrių akių savininkėms? Ką daryti, kad akių makiažas išliktų visą dieną? Į COSMO skaitytojų klausimus atsako ir patarimais dalinasi vizažistė Rita Paukštė.

1. Kaip derinti lūpdažius ir lūpų pieštukus, jų spalvas? Ar būtina naudoti vieną ir kitą? Be to, kaip dažyti lūpas, kad vizualiai jos atrodytų storesnės?

Prie pasirinktų lūpų dažų reikėtų derinti ir pieštuko spalvą. Jei lūpų dažų toną atitinkančio pieštuko nerandate ar neturite, rinkitės spalvą, artimą jūsų natūralioms lūpoms. Taip pat tiktų rusvo atspalvio pieštukas. Rekomenduočiau visuomet naudoti lūpų pieštuką kartu su lūpų dažais, nes jis neleidžia dažams išsilieti aplink lūpų kraštelius.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip makiažu pakoreguoti bruožus? Atsako vizažistė R. Paukštė

Norint suteikti lūpoms putlumo, tikrai padės lūpų pieštukas: užmaskuokite natūralią lūpų liniją maskuojamąja priemone, tuomet apveskite kontūrą šiek tiek aukščiau nuo natūralios linijos. Lūpas nudažykite pieštuku iki lūpų vidurio, tačiau jo nespalvinkite. Dabar tepkite lūpų dažus. Kadangi viduriukas liks šviesesnis, lūpos vizualiai arodys didesnės. Joms dar daugiau putlumo suteiks žėrintis lūpų blizgesys, pateptas ties lūpų viduriu.

2. Ar permanentinis makiažas tinka jautrioms akims? Ir kiek laiko jis laikosi?

Permanentinis makiažas – tai procedūra, kurios metu į odą įvedami dažai. Kaip į procedūrą reaguos organizmas sunku pasakyti, nes tai labai idividualu. Dėl galimos reakcijos ir pasėkmių siūlyčiau pasitarti su meistru, atliekančiu permanentini makiažą.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip lygiai pasidažyti skystu akių kontūru?

3. Kasdien ryte akis dažau tiek pieštuku, tiek šešėliais, tačiau dienai įpusėjus arba vakare viskas būna subėgę į vokų raukšleles. Kokias priemones turėčiau naudoti, kad akių makiažas išliktų ilgiau?

Akių šešėliai ir pieštukas laikysis ilgiau ir nesubėgs į raukšleles tada, jei vokus, prieš tepdama šešėlius, padengsite akių šešėlių pagrindu („Eye primer“) arba patepsite lengvu kreminės pudros sluoksniu.

TAIP PAT SKAITYK: Kokios šešėlių spalvos tau tinka? Pataria vizažistė R. Paukštė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis