Kaip sutraukti išsiplėtusias poras?

Išsiplėtusios poros ant veido odos nepuošia nė vienos moters. Žinoma, visiškai jų sutraukti nepavyks, bet sumažinti jas tikrai įmanoma. Siūlome tau labai paprastus naminius receptus, veikiančius tikrai ne prasčiau nei pirktinė kosmetika.

Būtų puiku, jei prieš tepantis kaukę, išvalytum odą. Kosmetologė Laura Sereičikienė pataria reguliariai pasidaryti garų vonelę: „Karšti garai teigiamai veikia mūsų odą, atsiveria poros, pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaitos procesai ląstelėse, o atsivėrus poroms iš odos pasišalina toksinai“.

Garų vonelių paruošimas ir naudojimas: ant viryklės dubenyje užverdamas vanduo, įberiame vaistažolių (ramunėlių, levandų, medetkų, rozmarinų, vaistinių šalavijų, liepų ar beržų lapų...priklausomai nuo odos tipo) arba įlašame 1–2 lašus eterinio aliejaus. Kai vanduo sušyla iki 40 °C temperatūros, palenk galvą virš dubens ir apsigaubk storu rankšluosčiu, kad garai neišsisklaidytų, ir taip palinkus pabūk 10–l5 min. Po garų vonelės veidą nuprausk drungnu vandeniu, kad susitrauktų poros ir užsidėk kaukę.

1. Kaukė iš baltojo molio: sumaišyk molį su vandeniu, kad gautųsi tiršta masė ir storu sluoksniu ištepk veidą. Neleisk kaukei uždžiūti: nuolatos apipurkšk ją vandeniu. Palaikyk 15 minučių ir nusiprausk šiltu vandeniu.

2. Uogų kaukė: indelyje sumaišyk šviežias braškes, vynuoges, kiaušinio baltymą ir citrinų sultis. Viską gerai išplak ir tepk mišiniu veidą. Beje, jei nori pasidaryti natūralų giluminį valymą, gali retkarčiais ant odos užsidėti kivio griežinėlių. Tik būk atsargi, jei tavo oda jautri.

3. Švelnus pilingas: sutrink pomidorą ir avižinius dribsnius. Šia mase švelniai, masažuojamaisiais judesiais patrink veido odą. Veikia ne tik kaip veido šveitiklis, bet ir puikiai sutraukia išsiplėtusias poras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis