Kaip teisingai tepti kosmetikos priemones?

Mūsų oda – ne tik sveikatos veidrodis, bet ir įpročių atspindys. Ar gerai maitinamės, propaguojame teisingą gyvenimo būdą, ar nepiktnaudžiaujame toksinais kaipmat matyti žvilgtelėjus į žmonių veidus. Ypač svarbu papildomai nevarginti odos, ją trinant ir kitaip išoriškai veikiant. Todėl žinojimas, kaip teisingai tepti kosmetikos priemones, yra lygiai tiek pat reikšmingas.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, kad kosmetikos priemonių naudojimas turi tapti kasdieniu grožio ritualu, kurio metu ne tik mėgaujiesi, bet ir atkreipi dėmesį į savo veido odos būklę, jos pokyčius. Tam, kad grožio procedūros ir laikas, skirtas sau, duotų šimtaprocentinės naudos bei džiaugsmo, moteriško įpročio „darau 3 darbus vienu metu“ derėtų atsikratyti.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip sutraukti išsiplėtusias poras?

Dažna mergina ar moteris kartoja vieną didžiausių veido odos priežiūros klaidų: kremą intensyviai masažuoja ar trina į veido odą, o taip pat ir atlieka tepimo ritualą neteisingai. Tačiau tam, kad šią grožio procedūrą atliktum tinkamai, tikrai nereikia aukštojo pilotažo!

Serumas ir kremas

Šių produktų tepimas ant veido odos vyksta naudojant tą patį metodą. Beje, nesvarbu kurią veido dalį tepi – tai daryk sukamaisiais judesiais, pirštų pagalvėlėmis nespausdama ir netrindama odos.

Kakta. Ją tepti reikia nuo centro link šonų.

Nosis. Nuo kaktos tepk žemyn iki nosies galiuko.

TAIP PAT SKAITYK: 4 pamatinės veido odos priežiūros taisyklės

Skruostai. Nuo centrinės veido dalies arba smakro tepk link smilkinių, o po to – žemyn link ausų.

Kaklas. Žinoti, kaip šią vietą tepti kremu – taip pat labai svarbu. Kaklo šonus nuo viršaus tepk žemyn, o kaklo vidurį atvirkščiai: iš apačios į viršų. 

Paakiai. Priemonėmis tepti reikia ir vokų viršų ir apatinę dalį, pradedant nuo antakių srities, jų pradžios ir tęsiant aplink akis, iki vidinių jų kampučių. Paprasčiau: jei vienu pirštu teptum abi akis – atrodytų tarsi pieštum aštuonetą. Rekomenduojama kosmetikos priemones aplink paakius tepti tapšnojančiais judesiais bevardžiu pirštu. 

Tiek serumo, toniko ar kremo nereikia naudoti dideliais kiekiais (jei nėra dozatoriaus), tikintis, jog produktų veikimas bus intensyvesnis. Serumo pakaks trijų šlakelių – vieno ant kaklo ir poros ant skruostų.

Beje, norėdama po kosmetikos priemonių naudojimo pamatyti ir pajusti geriausią rezultatą, serumą ir veido kremą naudok tris mėnesius, tepdama du kartus į dieną – ryte ir vakare.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis