Susipink kaip Nicole Scherzinger (foto)

Kas gi diktuoja madas, jei ne pasaulinio lygio žvaigždės? Nors tai, jog kasų pynimas esti kone populiariausia šio sezono šukuosenų tendencija, jokia naujiena, tačiau Nicole Scherzinger supinta kaselė primena, kaip efektingai toks plaukų formavimo būdas gali atrodyti. Pamėginkime tokią kasą susipinti pačios!

Pirmiausiai susirišk uodegėlę ir ją suskirstyk į dvi dalis. Tuomet, iš vienos dalies vidinės pusės suimk vieną ploną sruogelę ir perkelk ją į viršų.

TAIP PAT SKAITYK: Kokio ilgio plaukai tinka pagal veido formą? Atsako V. Gigevič

Ją suimk su priešinga plaukų dalimi nei ta, iš kurios sruogelę atskyrei. Toliau seka tas pats veiksmas: iš kitos suimtų plaukų dalies, jos vidinės pusės, suimk sruogelę bei ją perkelk į išorę, suimdama su priešinga uodegėlės dalimi.

Šį veiksmą kartok iki tos vietos, kurioje norėsi kasą surišti. Toms, kurios sau pinti plaukus nėra įpratusios, pirmas kartas gali atrodyti kiek sudėtingai vien dėl priežasties, jog sunku stebėti savo veiksmus, o ir rankas laikyti už galvos nėra taip lengva. Tačiau, greičiausiai, šią kaselę sėkmingai susipinsi iš pirmo karto!

TAIP PAT SKAITYK: Vasaros tendencijos: madingi plaukų aksesuarai (galerija)

Nicole Scherzinger šią šukuoseną derino prie vakarinės suknelės, todėl gali būti tikra, jog kasa tiks ir ruošiantis rimtai šventei ir kuriant laisvalaikio įvaizdį.

Nuotraukos: www.pinterest.com, reuters, AFP agentūrų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis